Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit kezdjek ezzel a...

Most mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

lehet hogy ti nem fogjátok nagy dolognak találni, de anyukám névnapja 3 nap múlva lesz, és vettem neki egy kis meglepit. nővéremet megkérdeztem hogy hova tegyem és mondta hogy nemtom de mondd hogy az én nevemben is add át. konkrétan tojik rá hogy ő is vegyen vmit, és mindig megszokja hogy az ő nevében is. a szülinapomra se vett nekem semmit, én bezzeg vettem neki ajándékot. a zsebpénzének a nagy részét cigire elkölti, és én most mondtam neki hogy ezt az ajándékot én vettem neki az én pénzemből, úgyhogy az én nevemben adom csak át. erre tökre leordította a fejemet hogy ideges meg hogy ennyit nem tudok meg tenni azért, hogy most ezt mondjam meg hogy anyunak is jobb lenne. de most anyát ez a dolog megbántaná ha csak én adnék neki? am tudja anya hogy tesóm nem szokott venni senkinek se. vagy most szerintetek kinek van igaza? 16/L

és hogy mit mondjak anyunak hogy tőlünk vagy csak tőlem van nem tom hogy anyunak rosszul esne e


2011. szept. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem, mond, hogy csak tőled van, Te gondoltad ki az ajándékot, Te vetted meg a Te saját pénzedből.

Ha anyud úgyis tudja, hogy a nővéred soha nem vesz semmit senkinek, nem hiszem, hogy meglepné, hogy most se kap semmit, de biztos nem fog neki jólesni.

A nővéred meg igazán magába nézhetne...

16/ L

2011. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugy gondolom,hogy mond meg az anyukádnak,hogy te vetted neki az ajándékot.(vagyis csak tőled van)

amugy hát igen én is csak azt tudnám mondani amit az előző.

A nővérednek meg elkéne gondolkodnia sok mindenen és megváltozni neki.

2011. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!