Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok és meg...

Depressziós vagyok és meg akarok halni mert utálom az életet. Mit tegyek? Nem tervezem, hogy szólok szüleimnek.

Figyelt kérdés
Már utána néztem annak, hogy honnan tudom, hogy depressziós vagyok-e és szinte az összes tünet igaz rám 1-2 kivétellel. 15/f
2011. jan. 2. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj el az iskolapszichológushoz!! Feltétlen! És vegyél erőt magadon és találj magadnak valami elfoglaltságot suli után, az majd eltereli a figyelmedet. Ha nem is a szüleidnek, de valakinek nem ártana elmondanod az érzéseidet. Ez majd elmúlik, de ahhoz te is kellesz, tudom, hogy nehéz, de próbálj meg kimászni a gödörből!
2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nem akarok mástól segítséget...ez elmúlik magától vagy továbbra is napokon keresztül fogom utálni az életet?
2011. jan. 2. 17:38
 3/13 A kérdező kommentje:
Lépésről lépésre átvettem és rájöttem, h meg akarok halni ='(
2011. jan. 2. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Én már voltam pszihológusnál is, és megmondta, de segíteni semmit sem segített, szóval az nem éri meg. Őszintén sajnos egyáltalán nem tudom mit lehetne tenni... Egyébként miért vagy depressziós? Nem muszáj elmondani, csak annyira utálom ha valaki ok nélkül ilyen mert nekem tényleg van rá okom. Akár privátba is, úgysincs egy barátom se szóval örülök ha valaki ír.
2011. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 böiler ***** válasza:

Akkor elb@sztam valamit. :D


http://www.youtube.com/watch?v=OeOfEUDipps


Akkor ezt ne hallgasd meg. :(

2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért linkeled be ha ne hallgassam meg? -.-
2011. jan. 2. 20:32
 7/13 böiler ***** válasza:

Mert győz az emberi kíváncsiság. :D


Amúgy, mért van rossz kedved?


http://www.youtube.com/watch?v=99NILFRk5WM


Ha ez sem segít, én is depressziós leszek.

2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Linkelj csak rockot és metált nekem...mivel én rocker vagyok...éshát rám a rock olyan hatással van, hogy a jelenlegi érzéseim felerősíti nagyon ^^
2011. jan. 2. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz meghalni? Valami oka csak van.
2011. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 böiler ***** válasza:
Pics@b haver. Tudod mi kéne? Egy kib@szott koncert. Gyors számok, és vad pogó.
2011. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!