Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az életünk értelme?

Mi az életünk értelme?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:16
1 2 3 4
 21/39 böiler ***** válasza:
Félreértettél. :) Szeretem én a külföldieket is. De én meg inkább a magyar együtteseket helyezem előtérbe. :) Nem egyszer volt, hogy kipróbáltam a 150 wattos erősítőmet, és a szomszédoknak nem tetszett az "Army Life". :)
2011. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 haggyámán ***** válasza:

Pont a Minecraft? Ez az autista legó? ;Đ

Érdekes elgondolás.. : D


Hogy ne csak offoljak:

Semmi.

2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 szamóca. ***** válasza:
nem baj az, cska nálam valamiért alapvetően minuszról indul valami ha magyar...:D főleg zenében, sosem tudtunk akkorát alkotni ( erre cáfolt rá nálam hsz a szövegeivel, kevés együttes tudott kihozni ennyit ebből a nyelvből)
2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Szentem:Szüledj Meg,Erősödj meg,Csajozz,Csinálj Gyereket/ket Es Halj Meg. Enyi xD
2011. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 böiler ***** válasza:
Nem lehetünk egyformák. És már mért nem mész koncertekre? :)
2011. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Léccives dumáljátok meg ezt máshol;) ne az én kérdésemnél!

Várok még értelmes válaszokat!:)

2011. jan. 2. 20:01
 27/39 szamóca. ***** válasza:

jelenleg vizsgaidőszak van, ilyenkor halál. nem tudtam dolgozni ősz óta ugyhogy pénzem sincs:D

meg hát őszintén szólva sokat változott a zenei ízlésem is :) szeretem ezek még mindig, ugyanúgy mint régen, de mostmár valhogy legtöbbször nem ezeket nyomom be, és nem is ugrok egy sima noname együttesre. dürerbe is konfliktért akartam menni, az nagy szivemcsücske:)

mostmár nagyrészt elhagytam ezeket a zenéket, az olyanok maradtak mint rancid meg pistols itthoni hallgatásra.

2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Születés, tanulás, művelődés, szórakozás, dolgozás, házasságkötés, családalapítás/gyermeknevelés, kirándulás, + tanulás. Én valahogy így gondolom...
2011. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 szamóca. ***** válasza:
azt megkérdezhetem hány éves vagy és mióta hallgatsz punkot?:D csak statisztikailag érdekel:D
2011. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 böiler ***** válasza:

17, fiú, és 3 éve. :) Csak statisztikailag. :D


Majd fussunk össze más kérdésnél, mert nem kell ide a balhé. :D

2011. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!