Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az ilyen "fáj,...

Mi értelme van az ilyen "fáj, de mosolygok" idézeteknek?

Figyelt kérdés

Kifejtem, szóval: facebookon mostanában szinte már minden lány ismerősöm képei között találok olyat, ahol éppen mosolyog és alá van írva egy idézet, aminek a fent, idézőjelben lévő dolog a lényege.

Azért merült fel bennem a kérdés mert ma rátévedtem egy ismerősöm adatlapjára. Az illetőnek pár éve meghalt az apukája és nem régen az anyukája is egy balesetben. Én személy szerinte ennél nagyobb katasztrófát nem igazán tudok elképzelni. Na de most jön a lényeg: ennek a lánynak a képei között egy ilyen címűt sem találtam. Csak csupa olyan kiírások szerepeltek az adatlapján, hogy "ma jó napom volt :DD" meg "jajj de szép a szivárvány :DDD" meg ilyesmik. Tehát neki lenne oka panaszkodni, szomorúnak lenni stb, de nem ezt teszi. Én arra jutottam, hogy akinek igazán nagyon nagy problémája van, inkább takargatni próbálja, akinek semmi baja, sajnáltatja magát. Szerintetek?


2011. okt. 24. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Teljesen egyet értek veled :) Ez olyan,mint mikor azt mondják a lányok,hogy húú de csúnya vagyok,csak azért,hogy hitegessék,hogy ez mennyire nem így van. Hajlandóak vagyunk minden hülyeségre,de az ilyenekkel nem kell törődni. Hogy mi értelme van? Szerintem semmi, csak sajnáltatni akarják magukat,ez afféle "stílus" már.Hülye eszme. Majd kinövik,talán. Én is ismerek ilyen lányt(mint akit írtál),de ahogy megfogalmaztad, takargatni próbálja,de ez csak a látszat,nagyon bántja őt a dolog ha még nem lépett túl. Van aki egész életében nem nyugszik bele,hogy meghalt egy hozzá tartozó barátja,vagy akár rokonja. Visszatérve a kérdésre szerintem normális ember ilyet nem írkál ki,csak tinik. Ők meg még változnak úgy is :) A facebook meg úgyis egy nagy hülyeség,ha eltúlozzák a "használatát".
2011. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öööö, jaa. végül is igen. Nagyából így van. Gondolom hogy érez fájdalmat, mondjuk nekem apám halt meg, igaz senki se foglalkozott ezzel.. és nem éreztem késztetést arra hogy :D:D:D-ket írjak. Én kibeszélném a bánatom de mondom nem is érdekelt senkit.
2011. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!