Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az élet értelme? Az, h...

Mi az élet értelme? Az, h megszületünk, felnövük halára melozuk magunkat, és meg halunk, és egész életünk tiszta unalmas! Enek mi értelme van, érdemes egyáltalán élni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
De ez csak nalunk van igy.Aki retek gazdag,az elvezi az eletet.Nekunk meg maradnak az apro oromok.
2009. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
az, hogy érezd jól magad, és élvezd ki az életet.
2009. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nézd..te alakítod az életed. Mindenkinek más a fontos az életben. Én sem születtem dúsgazdag családba, de voltak/vannak céljaim, amiket mindenképpen meg akarok valósítani. Persze..egy szegényebb embernek sokkal nehezebb megvalósítani az álmait, mint egy gazdagnak.De ez a kitartáson is múlik..Nekem a karrier fontos, valószínűleg soha nem fogok férjhez menni és nem lesz gyerekem. Valakinek a szerelem és a család fontosabb, mint a karrier. Viszont minden megvalósítás áldozatokkal jár..Voltak már pillanatok, amik miatt majdnem feladtam az álmaimat, de a legnehezebb időkben mindig jön valami segítség. Ki kell élvezni az életet és nem úgy kell felfogni, hogy ez egy értelmetlen játék, aminek a végén úgyis vesztünk.
2009. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"Az élet célja a küzdés maga"

Madách;Az ember tragédiája

2009. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

semmi értelme nincs. :/ legalábbis én igy gondolom...

16/L

2009. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

utolsó: 16 éves létedre sokat tudhatsz róla :)..., aranyos vagy, kár hogy nincs igazad


válasz: mindenki maga alakítja az életét, próbálj meg kikapcsolódni, barátokkal elmenni szórakozni, lásd meg az élet szépségét, ha mosolyogsz, a világ is visszamosolyog rád, tapasztalat ;)

2009. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A te életed lehet unalmas, de az enyém biztos nem. Kiélvezem minden pillanatát, imádok az élvezeteket habzsoltni, imádok élni. Én boldog vagyok!

Amúgy miért nem teszel vmit, hogy boldogabb légy?

2009. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem a megszokott dolgokra kell gondolnod, hogy mi értelme amikor új unalmas és én tán semmit soha nem fogok végig vinni, nem fogják ünnepelni a nevemet és kiállítani az alkotásomat. De akkor is vagyok valaki, és van értelme ennek a kis életnek ami bennem van ami lüktet, hogy hajszoljam az életemet próbáljak, ki mindent, bizonyos keretek között. Az emberi életet egy igen fontos érzés működteti az érzelmeink. Mi nem ösztönösen érzünk, mint az állatok többsége. Szeretettből áll össze életünk értelme. Minden évben szeretsz valakit, és valamit.

L/22

2009. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért gazdagnak sem olyan jó lenni, mert ha pl. úgy nézzük akkor mindent megvehet amit akar. Így meg kicsit unalmas lenne az élet, hogy semmiért nem kell küzdeni..:/
2009. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
én még arra is gondoltam hogy minek is élünk? csak élünk, nem csinálunk semmit.... max szánalommal párosítjuk az "életet" =s én így gondolom
2009. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!