Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A naplóírás segítene rajtam?...

A naplóírás segítene rajtam? Ha igen hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé magam alatt vagyok, mert nem úgy jöttek össze a dolgaim ahogy szerettem volna és most nem is tudok változtatni hirtelen. Várnom kell. A hangulatom viszont nagyon változó. A legnagyobb problémám, hogy barátaim nem nagyon maradtak, szép lassan mindenki eltűnt, kivéve egy valakit, de őt se nyaggathatom a problémáimmal állandóan, megvan a saját baja. Senkinek nem tudok beszélni a gondjaimról és őszintén megnyílni. És észrevettem, hogy mikor itt feltesz valaki egy kérdést és kifejthetem a véleményemet, megoszthatom a gondolataimat, kiírhatom magamból amit gondolok akkor, amellett persze hogy segítek valakinek, még jobban is érzem magam tőle. Szóval arra gondoltam talán naplót kellene írnom. Sose próbáltam, tapasztalatok? Tényleg segítene? És hogy kezdjek hozzá? Nem akarok napi szinten írni, hogy és ma miután felkeltem blablabla. Inkább az érzéseimet írnám le, hogy épp hogy érzem magam, mi jár a fejemben ilyenek, mintha elmesélném egy másik embernek.
2011. jan. 4. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyedül érzed magad vegyél fel msn-re

én is néha vagyok így vele

talán jót tesz

persze ha nem akarsz akkor nem muszáj:)

írj egy emailt ha igen

15/L

2011. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 9 éve naplót írok, és csak ajánlani tudom! :) Én is pont úgy csinálom, ahogy te tervezed, szóval a gondolatmeneteimet meg az érzéseimet írom bele, és nem napi szinten. Szerintem a naplóírás a lehető legjobb dolog, mert kiírod magadból, másrészt meg megmaradnak így a dolgok, nagyon jó évek múltán visszaolvasni, rettentően tanulságos! És igen, nekem tényleg segít :) Hogy kezdj hozzá? Hát figyelj, vegyél elő egy füzetet meg a tollat, írd fel a dátumot, és aztán csak írj írj írj, amíg van mit :D Nekem sokszor van úgy, hogy órákig csak írok és írok :)) Épp most is naplót írni "indultam", csak pont megakadt a szemem ezen a kérdésen :D Jó naplóírást :)))
2011. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!