Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Körülbelül...

Hogyan csináljam? Körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ha külföldre szeretnék levelet küldeni, egy sztárnak, hogy aláírást szeretnék kérni tőle, mit kell csinálnom?

Felcímzésen meg ilyeneken kívül.

Kb. mennyi idő mire odaér és vissza? Mennyibe kerül a postázás?A válaszborítékot beletegyem az eredeti borítékba?


2011. jan. 4. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

www.posta.hu


Ott keresd meg a külföldi levelek díjszabását.

Szerintem tegyél válaszborítékot.


Nem tudom egyébként mennyi az esélye hogy válaszolnak is, egy próbát azért megér.


Sztem tedd még valamivel feltűnővé a borítékot, pl. köss rá egy masnit, mint ahogy a karácsonyi ajándékokat szokták, vagy tegyél bele vmi kis plüsst, azért tuti ki fogják nyitni, csak domborodjon rendesen :)


Am lehet hogy csak egy megbízott válaszol...

2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Én sem vagyok benne biztos hogy válaszolni fognak, de ha meg sem próbálom akkor nem tudhatom. :)
2011. jan. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!