Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok táncolni. Hogy...

Nem tudok táncolni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szeretek bulizni járni, de nem tudok táncolni. Tiszta bot lábam van. A barátnőim olyan jól mozognak, én meg csak lépkedek össze vissza. Tiszta szánalmasnak érzem magam. :( Néztem a neten táncos videókat, de azokat képtelen vagyok megtanulni. Tánc suliba meg nincs pénzem járni. :( Valakinek nincs valami ötlete, h tudok megtanulni egyszerűen, de mégis jobban mozogni?
2011. nov. 7. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a te helyedbe a barátnőidet kérném meg hogy megtanitsanak táncolni engem is ők tanitottak meg
2011. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az a lényeg, hogy vhonnan kezd el érezni a ritmust, ha hallgatod a zenét próbálj ritmusra dobbantani, vagy tapsolni, kezdésnek ennyi, ha megy a ritmus egy pasinak elég hadonászni, vagy jobbra-balra lépegetni, a csaj majd kavar... de a ritmus az fontos, és hát sztem a ritmusérzék az ágyra is kihat...
2011. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én lány vagyok
2011. nov. 9. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

heló!


pesti vagy?

Nekem teljesen kezdő kubai salsa tanfolyamhoz kéne csaj pár, mert nincs.


ez lenne az:

[link] ha érdekel

2011. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem pesti vagyok :(
2011. nov. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!