Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lanyok, mire gondoltok mikor...

Lanyok, mire gondoltok mikor egy fiura azt mondjatok, hogy lanyos arca van?

Figyelt kérdés
Az osszes csaj akit csak ismerek mar mind emlitette, hogy lanyos arcom van.Nemtudom eldonteni, h mire ertik, rosszindulatuan szivatnak, vagy csak egy kedves megjegyzes. Azonkivul, hogy hosszu hajam van nemhiszem, ha barmi masban is hasonlitanek egy lanyhoz(veletlenul sem afele kocsog emos, rocker vagyok \m/) Ja es koromhoz kepest keves arc szorzetem van, 2-3hetente borotvalkozk xD 19F
2011. jan. 6. 09:29
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak szép/finom vonású arcod van. Még fiatal vagy, harmincas éveidre biztosan markánsabb vonásaid lesznek, de ha ilyen maradsz, az is jó. L
2011. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a frizura teljesen meg tudja változtatni az arcot, ki tudja emelni bizonyos vonásait. Láttam már fiús arcot lányosssá "változni" csupán a hosszú haj miatt.
2011. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek a finom vonások, a sima bőr, hosszú szempillák.. Amúgy szerintem ez nem feltétlen sértő, attól még hogy valakinek lányos arca van, nézhet ki jól, persze csak ha tényleg nem úgy néz ki mint egy full csaj.. az fura lenne, olyannal járni, azt hinnék lezbik vagyunk. xD
2011. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet arra értik hogy finomak a vonásaid.



DE az is lehet hogy tökre nem, csak a hosszú haj miatt olyan lesz az összhatás...


Esetleg egy már hajstílus kipróbálása? PhotoShop aztán ha tetszik irány a fodrász :)

2011. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamóca. ***** válasza:

igen valószínű úgy értik, finom vonások.

az hogy ez bók vagy bszogatás az attól függ:)

nekem spec a femininebb pasik az ideáljaim, szeretem ha "lányos" arca van egy fiúnak, de van akinek ez visszataszító.

2011. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DancerShadow ***** válasza:
nekem is mondták már:D
2011. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én voltam:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-06 09:58


Nekem azt szokták mondani, hogy 'babás' arcom van... facebookon a friends for sale-ben egy brit kiscsaj elnevezett 'popet'-nak ami régies elnevezés a babára... LOL mindenesetre azt vettem észre hogy vizsgán kedvesebbek velem, mint másokkal, lehet azért mert cukkerpofám van, mert nincs mély dekoltázsom meg stb...

2011. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!