Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre gondoltok amikor azt mondjátok drága egy barátnő?

Figyelt kérdés

Mindig amikor k.urvázással kapcsolatban írjátok, hogy a 'barátnő drágább' mindig csak így nézek, hogy mi... mert én pl. a barátomtól max annyit 'várok el' hogy ha elmegyünk moziba hívjon meg (ami ugye +1000 ft neki.) de ilyen drágább helyre pl. vidámparkba nem hivatnám meg magam.. meg kajálni stb, semmi ilyesmit nem várok el. De van egy osztálytársam, 2 éve van a barátjával és így minden nap a fiú vesz neki mondjuk üdítőt vagy kaját a büfében + minden mozizást ő fizet (ami náluk kb. 5000 ft és 2 hetente járnak kb.) meg amikor elmennek valahova akkor is mindig a fiú fizet.


De ezt nem várja el minden lány... meg mondjuk ahhoz lehet köze, hogy mi anyagilag jobban állunk mint a lány családja... de akkor se így kéne hozzáállni.


2011. szept. 14. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akinek nem inge ne vegye magára. nem minden lányra igaz ez a szólás és ezt a fiúk is tudják
2011. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem is veszem magamra. de azért érdekelne, hogy a lányok hány %-a csinálja ezt és a fiúk mit gondolnak, a lányok hány %-a csinálja ezt...
2011. szept. 14. 17:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. Jelenleg ezért nincs párkapcsolatom nagyon hosszú ideje. Anyámmal élek, haza kellett költöznöm mert elvesztettem a melóhelyemet, itt pedig (kisváros) még annyi munkalehetőség sincs. Van sok lány aki tetszik, mégse kezdhetek kapcsolatba mert a barátnő akármilyen is, belekerül bizonyos összegbe. 22f
2011. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok olyan, aki elvárja, hogy mindenét fizessék. Úgy a korrekt, ha egyszer én fizetek, egyszer ő, vagy felesben. Sajnos sok lány ezzel nem így van, az én ismerőseim között is van, olyan, aki elvárja, hogy mindig a srác fizessen, szerintem ez undorító, meg még akkor ki is jelenti, hogy ő csak pénzes férfihoz fog hozzámenni... szánalmas.
2011. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak pénzes férfi mellett kuss lesz a neve.
2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem akarok barátnőt addig, amíg ki nem járom a sulit. 18F
2011. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nekem ez eléggé úgy hangzik, mint egy kifogás.. akinek nem jön össze gimi végégig azt mondja nem is akar, a pénz miatt..
2011. szept. 14. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
17:38 vagyok. Lehetne pénzem, mert nyáron végig melóztam, csak utána elmotorozom(legfontosabb:D), elcigizem az összeset. Anyáméktól meg nem kérek soha pénzt olyan dolgokra amire nem muszáj. Nem tudnék venni semmit a barátnőmnek, és az gáz.
2011. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem gáz, dehát én ilyen vagyok :D
2011. szept. 14. 17:51
 10/17 anonim ***** válasza:
17:49 vagyok. Nekem égne a pofám, ha megtudná a barátnőm, hogy anyámék pénzéből viszem ide-oda meg veszek neki ajándékot.
2011. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!