Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és még szűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és még szűz? Őszintén mondjátok meg, kérlek, erről mit gondoltok!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett. Szóval ha a külsőt nézzük, lehetett volna pasim. De olyannal szeretnék ágyba bújni, akit tényleg szeretek, és aki engem is szeret. Akivel el tudnám képzelni a jövőmet. Eddig ilyen srácra nem futottam rá, volt, aki rendes, de nem tetszett-de én is emberből vagyok, szóval nem tudom erőltetni, hogy valaki tetsszen (egyszer próbáltam, de nem tenném még egyszer), ha nem, hát nem. Meg voltak, akiknek csak "az" kellett volna. Igy maradtam szűz, pedig akár már férjhez is mennék már, de ha még nem találtam meg a megfelelőt, akkor mit csináljak? Most, hogy ezeket tudjátok, gáznak tartatok-e? Ugy őszintén, ha igen, igen, az sem baj, de legyetek őszinték.
2011. szept. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerencsétlen vagy a szerelemben, ahogy én is. :S Reménykedjünk, sose lehet tudni... 30+ meg még mindig be lehet állni apácának vagy rib@ncnak. :D


20/l

2011. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
47%

"Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett."


Egy képet megköszönnék

2011. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
Ha neked úgy jó akor teljes nyugalomal várd meg a lovagot...
2011. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Bocsi, képet nem szeretnék ide feltenni, de privibe sem...
2011. szept. 4. 09:42
 5/43 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nekem igy most jó, de nem szeretném, ha igy is maradna.
2011. szept. 4. 09:42
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz , ha nem akarod nem kell erőltetni. Én 21/F vagyok szintén szűz , normális kapcsolatom nem volt még bár tudom hogy az én hibámból és ezen meg is próblok változtatni.

Ha nagyon dugni akarnék elmennék k.rvázni , de ennyire nem érdekel a dolog.

2011. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
29%
Figyu nem gáz meg lehet reménykedni meg a szerencsére fogni stb. de most komolyan, hány egyedül eltöltött évnek kell még ahhoz eltelnie, hogy végre tudatosítsd magadban, valamit nagyon rosszul csinálsz? 5, 10 év? És akkor majd válogathatsz a frissen elvált gyermekes pasik közül, hú mennyivel jobb lesz...
2011. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
:) 4. ez aranyos volt.
2011. szept. 4. 09:43
 9/43 anonim ***** válasza:
16%
Egy kicsit gáz, mert ahogy megy az idő egyre jobban "vénkisasszonyosodsz" !Meglesznek a saját "rigolyáid" szokásaid és egyre nehezebb lesz a másikét elfogadnod! Na meg későn majd rájösz, hogy milyen kár volt a fiatal éveket szex nélkül élni!
2011. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Számomra nem csak sexből áll az élet, szóval emigy élem az életem (munka, iskola, hobbyk), amikor valakinek elmondom hogy még nem volt meg az első, nem hiszi el.
2011. szept. 4. 09:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!