Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszúrni egy...

Hogyan lehet kiszúrni egy kolléganővel?

Figyelt kérdés

Adminisztrátorok vagyunk, én 4 órában, ő 8 órában. Minden munkának közel felét megcsinálom, pedig ő kétszer annyi ideig van ott, mint én. Ennek ellenére állandóan húzza a száját, ha valamit neki kell csinálnia. Pl. csörög a telefon a keze mellett, de fel nem venné, én menjek oda és vegyem fel. Vagy: a használt papírokat fel szoktuk még használni úgy, hogy az írott felét áthúzzuk, a másikra pedig még nyomtatunk. A papíráthúzogatás üres órákban szokott történni. Én dolgozok 12-ig, ő délután csak unatkozik, hát húzogat, de nem teszi be a közösbe, hanem berakja a saját fiókjába. Mindenkivel úgy beszél (még azzal is, aki elvileg a barátnője), mint egy kutyával. Ugráltat, lehülyéz, kioktat mindenkit. Ha valami kis dolgot is eltévesztenek, a kollégákat a hátuk mögött elmondja mindenféle idiótáknak, anyázza őket, ordibál és úgy káromkodik, amitől már fizikailag is felfordul a gyomrom. Pedig egy fiatal (25-26 éves)nő.

Jön a postás : "-Nézzétek ott jön a bandzsa, hahaha..."

Új munkatárs jön, még nem is ismeri: "-Biztos egy gyökér kis k.csög, majd jól megszívatjuk, hogy elmenjen innen a p.csába..."

Idős, nyugdíjas bácsika (nyugdíj mellett nálunk dolgozik) telefonál segítségért: (mielőtt felveszi, és miután lerakja) "-Ez a hülye f.sz, nem igaz, hogy nem tud már békén hagyni, van nekem más dolgom is... stb, stb. (Persze miközben beszél vele, addig a legnyájasabb hangján csicsereg.)

És mert nagy pofája van, mindenki körülugrálja (gondolom, hogy nehogy őket is a szájára vegye), pedig amint elmegy valaki, azonnal mondja a magáét róla.

Bár sejtettem, hogy így van, de most konkrétan is megtudtam, hogy engem is utál, amint elmegyek, én vagyok a téma. Amíg nem volt itt, jó volt a hangulat, most rosszul vagyok, ha be kell jönnöm dolgozni.

Sorolhatnám még, a gusztustalanságait, de így is hosszúra sikerült a mondókám.

Ha valaki tud tanácsot adni, hogy egy ilyen nővel(?) hogy lehetne kiszúrni, hogy egy kicsit észrevegye magát (meg amúgy is jól esne a májamnak >:-} ), az kérem ossza meg velem az ötletét!

Előre is köszönöm!!!


2011. jan. 6. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam el :$ nehari xd deee gáncsold el rugdosd meg és kész. Ha humánusabb kellene akkor szúrd ki a kocsijának a kerekét. Ha még humánusabb akkor porcelánnal kurd be a kocsi ablakot^^ Ha még humánusabb akkor keress egy olyan gyenge emberi tulajdonságát amire érzékeny és játszd a butát és folyton irritáld vele (amire ideges lesz azzal). Előbb-utóbb úgy kikészül hogy kikel magából és mindenki hülyének nézi majd ;) Annál nincs szarabb mikor magát járatja le mindenki előtt.
2011. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh... akár az én kolléganömröl is irhattad volna :D az ilyen embereknél,mármint aki ennyire primitiv,nem segit a szép beszéd. Nálunk az segített,hogy félrehívtam és elmondtam az öszinte véleményem. Mondd el neki,hogy te nem tudod beszédnek tekinteni azt a fost,ami az ö száján döl ki. :D hogy nagyon közönséges,és nöként te szégyenled magad miatta. és nyugodtan vedd elö a lelki terrort is, hogy "talán vmi magánéleti problémája van,hogy igy probalja leadni a feszultseget?" mi odáig jutottunk egy pár perces monológ után,h lesütött szemmel kérdezett vissza,hogy szerintem fel kellene keresnie egy pszihológust? hidd el,vmi hasonló lépés után a te kolléganöd is el fogja szegyellni magát. általában azok a leggyengebbek belul,akik kivulrol a legkemenyebbnek akarnak latszani.
2011. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudd meg az e-mail címét, és mindenféle hülye neveken irasd öt föl rengeteg hirlevélre...

Imádni fogja...

2011. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jason Becker ***** válasza:

Hallottál már a Pálpusztai sajtról? :D Azt mindenféle "jó" helyre oda lehet kenni... pl. van saját telefonja amit csak ő vesz fel? Esetleg a kocsiajtó kilincsére...a papucsba (ha használ a munkahelyén olyat), egy óvatlan pillanatban beleejted a retiküljébe...

A másik a sós kávé. Na attól olyan fosás jön rá, hogy azt megemlegeti.

Én pl. egyszer egy kollegámmal megcsináltam, hogy a cukortartóba beleöntöttem vagy fél 20-30 dkg sót (1 kiló cukorhoz). Az elején nem tűnik fel nagyon, mert a só - mivel kisebb szemcséjű alulra kerül, a cukor felül marad. No de mikor elkezd fogyni a cukor, egyre komolyabb az arány és akár hetekig is okozhat folyamatos hasmenést... Teára is igaz.


Gonosz vagyok, mi? XD

Szerintem nem, csak nekem is elegem lett az emberkéből...

2011. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedd fel videóra ahogy valaki háta mögött kibeszél valakit csinálj ebből egy szép válogatást és küld el neki e-mail-ben egy szöveggel hogy ha nem áll le mindenkinek el fogod küldeni vagy vmi ilyesmi. Vagy ha gonoszabb vagy rögtön el is küldheted mindenkinek és mindenki meg fogja utálni emiatt.
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!