Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasinak van egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak van egy másik szerelme, szenvedélye rajtam kívül, hogy oldjam meg az ebből eredő konfliktusokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy valaki pl szerelmes a fociba, vagy egy focicsapatba, vagy a motorjába, vagy ilyesmi. Nem idegesít titeket, hogy mondjuk nem tudtok egy normális szombat délutánt együtt tölteni, mert őneki meccsre "kell" mennie. És ezek a dolgok rendszeresen ismétlődnek...
2011. máj. 10. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged zavar, akkor nem illetek egymáshoz. A szerelmünket a hóbortjaival és a hobbijaival együtt kell szeretnünk.
2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

szar dolog, ha egy focicsapatba szerelmes. nem minden szombaton van meccs vannak hétköznapi és vasárnapi mérkőzések is. szerintem szeretője van!

hagyd el sosem leszel nála első!

2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom szerelme a vasút. Először elég nehezen viseltem de mára megszoktam és sokszor ha vmi érdekesebb progi van elmegyek vele. És még élvezem is. Nem akartam soha leszoktatni erről de azt ne hagyd h több időt töltsön a hobbijával mint veled.
2011. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szombaton kívül van még hat napotok:) Amúgy sem kell mindig egymás nyakán lógni. Vagy menj ki meccsre :D Nem rossz amúgy :D Szerintem jó ha van vmi hobbija. Nem gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy szeretője van...
2011. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress te is egy hobbit arra az időre.
2011. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már óvodás!


Mindenkinek szüksége van egy kis saját szabadidőre.

Neked nincs semmi, amivel szívesen foglalkozol?


Én pl. alig várom, hogy EGYEDÜL megnézhessek végre pár filmet ... :-)

2011. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:

meccsek nem vasárnap szoktak lenni? namindegy...szerintem az nem baj, ha tud valamiért lelkesedni. az én férjem meg vadászik, ráadásul ez rám is sok feladatot ró (gyakran van vendégség), de sosem éreztem ezt gondnak.


ne akard kisajátítani, nem vezet jóra! inkáb keress magadnak Te is valami értelmes elfoglaltságot.

2011. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért zavar, hogy van hobbija?

Párom airsoftozik, van, hogy többnapos játékokra megy a csapattal. Nekem is kell egy kis kikapcs.:)

2011. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A legtöbb ember, aki azt írta, hogy "miért baj az hogy van hobbija?" valószínűleg még nem volt ilyen helyzetben. Engem se az zavart, hogy van amit szeret, hanem hogy egy normális közös programot nem lehet megszervezni. Hétköznap másik városban tanulok egyetemen. A hétvége így nézett ki: péntek este kocsma a haverokkal, szombat este :(ha idegenben játszanak, tv-n meccsnézés, ha helyben, akkor kimentek meccsre, én meg nézhettem tv-t az anyjával), vasárnap délután ő játszott meccset. Na most ha ez menne minden hétvégén, ti mit szólnátok?

De a mostani sráccal akivel össze készülök jönni, ő meg a motorjába szerelmes, és tartok kicsit tőle, hogy mi lesz ebből... de talán az nem olyan durva...

2011. máj. 10. 18:07
 10/10 napietus ***** válasza:
100%
olyat nem fogsz találni, aki folyton a szoknyádon ül, ha szabad ideje van. mondjuk nekem olyan nem is kéne. és tudom, miről beszélek. írtam már, hogy férjem vadászik. szezonban szerinted hány kettesben töltött hétvégénk van? egy se. de ez nem baj. nekem is megvan a magam szórakozása (én lovagolni járok, meg teniszezni, kórusban éneklek stb.). de ha meg úgyis dobod ezt a srácot, akkor nem mindegy, hova megy?
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!