Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted ciki ha valaki 13...

Szerinted ciki ha valaki 13 évesen nem csókolózott még? :D

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja. :D
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó, és te vagy ciki, hogy ezt gondoljátok.
2011. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy ciki. De ha az is lenne, nincs rád írva, nem tudja azt senki. Én 17 voltam, mikor először csókolóztam, és azt mondta a fiú, pedig nem kérdeztem, hogy nagyon jól csókolok - és nem mondtam neki, hogy az volt az első, tehát nem amiatt mondta.
2011. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki. :/

18 múltam, amikor először csókolóztam - és amúgy nekem is azt mondta a párom, hogy tök finom vagyok, hogy a fenébe tudok ilyen finom lenni. Na, vágod, kölyök?

Az a ciki, ha 13 éves korodra több ezer liter nyálat cseréltél már. :/

2011. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13 vagyok és én sem csókolóztam még..:D ennek két oka van.. az egyik h 1 hónapja se vagyok 13, a másik h inkább 15+ évesen csókolózom valakivel akivel megéri, mint 13- évesen valakivel akire később egy hányás kíséretében gondolok majd vissza:P:D
2011. jan. 13. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Várd ki az adandó alkalmat és személyt, aki tetszik! ;-)

Én pl 15 évesen egy táborban, szó szerint a "3,14 fél orosz teába" küldtem azt a srácot, aki megakart csókolni az erdőben.

Tisztára romantikus helyzet volt, de ha nem tetszett szegény... :) Aztán 18 fölött mentem bele az elsőbe.. :)

2011. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne már ciki? -.- Jóhogy nem már azt kérdezik hogy 15 évesen nem ciki-e hogy még szűz... a következő az lesz... pf. szóval a válasz: NEM, NEM CIKI.
2011. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy maradinak tartotok, de szerintem az lenne a "ciki", ha valaki 13 évesen (vagy előbb) csókolózik.


Régen az esküvő előtt nem is gondoltak ilyenre az emberek, és higyjétek el, ők sem voltak ám hül*yék!

2011. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 haggyámán ***** válasza:
Igen, elég ciki. Viszont, ha már van gyereked, azzal bizonyíthatod mennyire "tökös" vagy. :)
2011. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem se ciki :D én 15 voltam. :$.
2011. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!