Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted ciki ha valaki 13...

Szerinted ciki ha valaki 13 évesen nem csókolózott még? :D

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
én most vagyok 13 éves vizílabdázni járok és egy lányal bementem az öltözöbe és smároltunk. de szeritem se ciki. én se igy terveztem
2011. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

énis 13 évesen csókolóztam elősször :D pontosabban ma :)$

sztem nem ciki egyáltalán :DD

amúgymeg igazi csókra gondolsz vagy olyan kiváncsiskodó csókra? :D XD

mert amúgy ha úgy vesszük,legeslegelőször oviban csókolóztam egy kisfijuval a bokorban :$$ :P

jah és az egyik válaszolónak,aki irta hogy ink az ciki,ha valaki 13 évesen vagy előtte csókolózik: hátte meg tudod hova mennyél :DD gondolom tejis ilyen begyepesedett **** vagy,attól még senki se lesz kevesebb vagy rosszabb ember hogy nem a házasággán meg mittudomén hol csókolózik -.-"

nah de visszatérve szerintem nem ciki ;))

13L

2011. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyátalán begyepesedett, *** meg főleg nem! Különben pedig csak válaszoltam a kérdésre, és leírtam a véleményemet! (Attól, hogy különbözik a véleményünk, még egyátalán nem vagyunk se én, se te ***!)
2011. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És nem veszekedésképpen írom, de azért látszik a %-ból, hogy ki-mennyire ad hasznos válszokat! :-)
2011. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert az 57% és a 81% között van egy "kis" különbség! (24%)
2011. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!