Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki 20 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha valaki 20 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:59
1 2
 1/17 BlackSword ***** válasza:
0%
Igen...
2011. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
elégé..vonulj zárdába.
2011. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó...de ezt felesleges írnom,mert úgysem hinnétek el!
2011. aug. 19. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:
és honnan tudod arról a valakiről hogy nem csókolózott? sziámi ikrek vagytok akik össze vannak nőve?
2011. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az egyik jó barátnőmről van szó....aki lassan már lelkibeteg lesz attól,hogy nincs sikere a fiúknál...mi próbálunk segíteni,de nála ez nem oylan egyszerű....a kérdést azért írtam ki,mert kiváncsi vagyok mások véleményére ezügyben!
2011. aug. 19. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát gáz eléggé,de lehet rajta változtatni.Hogy néz ki a csaj?
2011. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem csúnya,szép arca van,kissé teltebb alkatú az igaz,de nem gusztustalanul kövér!Úgyhogy az igazi probléma az,hogy semmi önbizalma nincs,saját magát undorítónak tartja külsőre,emiatt a kisugárzása nagyon negatívvá válik.Mert láttam már sokkal csúnyább lányok mellett nagyon helyes pasikat,úgyhogy ha az ember elfogadja magát,akkor sztem ez nem igazán attól függ,hogy ki hogy néz ki!
2011. aug. 19. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:

tapasztalatból nem javaslom hogy itt támaszt/segítséget keress egy ilyen kérdéssel, a gyk elég rossz hely erre.


folyamatosan új embereket kéne megismernie, ha depressziós, az nem azért van, mert nem csókolózott (csak arra vetíti ki) hanem mert az önértékelése a 0-án van. Nem ilyen versenyként kéne felfognia az egészet, hogy más hány éves és mit csinál. Fizikailag te is, ő is meg tudná állapítani, hogy hogy néz ki, és ha túlsúlyos, nem szép akkor tegyen róla hogy az legyen. Hobbiból kezdjen valamit sportolni, ami mozgást is igényel. Ha semmilyen játékba nem tud bekapcsolódni, akkor menjen futni futópályán(rendszeresen egyre jobb eredményt érhet el, ebben is legyenek kitűzései) feszültséglevezető és önbizalom növelő.

2011. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Jó,amit mondasz,de akárhányszor próbáltunk tanácsot adni a mozgás dologban egyfolytában azzal jön,hogy de ő lusta ehhez,meg nincs elég akaratereje stb....már kezdjük feladni mi is,hogy akármit mondunk egyszerűen lepereg róla,csak panaszkodik,hogy neki mennyire nem jó ez így...
2011. aug. 19. 15:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha mindig eltaszít titeket, akkor nincs remény... Ti megpróbáltátok, ez viszont szép dolog! Ismerkednie márpedig kell, ha szeretne egy srácot! És attól, hogy más lányok már 16 évesen szeretkeznek, ő pedig nem, abszolút nem gond, ez nem verseny, mindenkinek eljön egyszer az idő a dologra, csak valakinek később. (Ő ez a típus)
2011. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!