Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet. :/

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanában nagyon sokat veszekszünk, kis apróságokon, de mindig elfajul a dolog, és oda lyukadunk ki hogy én vagyok mindig az aki bocsánatot kér...valamelyik nap megkérdeztem tőle, hogy ő miben vette magán észre a változást, mert azt mondta hogy ő már egyáltalán nem az mint régen...most ott tartunk hogy lehurrogott hogy nem csak ő változott, hanem én is, és egy ideje már így van...mert állítólag közömbös vagyok...szóval mondjuk úgy hogy mindig én jövök ki hibásnak a viták végén, de ezt már mindketten elmondtuk egymásnak hogy nem olyan a viszonyunk mint régen...én próbáltam rájönni hogy miért, de eddig nem sikerült...csak az a baj, hogy ha többen észrevették, hogy én is megváltoztam, akkor miért nem tudnak szólni?? igaz hogy nem tudok parancsszóra változtatni magamon, de ha türelmesebb lenne, talán menne...mert mindig azzal jön hogy ne ígérgessek ha nem tudom betartani...az hogy ő úgy változik néha mint egy kaméleon, nekem nem fog ilyen gyorsan menni...a lényeg az, hogy szeretném, ha ugyanolyan lenne a barátságunk, mint régen...csak az a baj hogy ehhez nem csak én kellenék :S nem akarom elveszíteni :/
2011. jan. 18. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!