Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről a hülye szokásról hogy...

Erről a hülye szokásról hogy lehetne leszokni SOS?

Figyelt kérdés

Anyát tegnap elött elött olajban sütött halat és mondtam magamban hogy hogy az olaj forráza le.Tegnap délután óta az van hogy mondok minden féle hülyeséget az anyura.Tegnap este óta mondom magamban hogy dögölj meg..de ez mellet tudom hogy hülyeség.Meg amikor a tv-ben látok egy horror filmet akkor mondem magamban hogy milyen jó lenne ha ott lenne.De nem tudom abba hagyni.Ilyen szokásom volt már régen..pl ilyen hogy nyak rángás,nyelv kinyultogatás..Amikor ezekre gondolok akkor belűl nagyon rosz érzésem van..De anyát szeretem a mindennél a legjobban.


Erről a hülyeség mondogatásról hogy tudnék leszokni SOS?


Egy 16 éves fiú.


2011. aug. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de biztos sokat segítene ha megtanulnál helyesen írni és fogalmazni...
2011. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek mind mennek csak IDEGES VAGYOK!!!


-----------------

ui: Komoly válaszokat kérek!!!!

2011. aug. 13. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ú szegénykém. Kényszer betegséged lehet, ebbe beletartozik a kényszeres gondolkodás, azaz olyanokat találsz ki, amit fölösleges megtenni. Unokatesóm régebben nyögött, így vezette le a feszültségét. Csak akaraterővel lehet leszokni, vagy pszichológus segítségével.

Szerintem téged kiskorodban valami trauma érhetett, azért csináltál ilyen dolgokat régebben.

2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus! Még az a szerencséd, hogy csak magadban. Különben már átestél volna rajta.
2011. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így igaz kényszerbeteg vagy

én is a terápiát ajánlom

2011. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!