Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ezek mind...

Mit tegyek hogy ezek mind megváltozzanak bennem? VALAKISEGITSEN! ; (

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretnek,pedig én kedves és oda figyelö vagyok a barátaihoz\mindenkihez! De valamit mégis elrontok! :(

Az osztályból sokan utálnak, az egyik baratnöm szerint azért mert irigyek rám.. Akik ismernek azok szeretnek de akik nemismernek azok utálnak.. :( Nem tudok barátkozni,nem vagyok elég nyitott,mert 1 félös szar vagyok.. :( nem szeretm ezt magamban h egy félös vagyok aki nem mer barátkozni,mert attól félek h ki-mit gondolom\hisz rólam, :( nem tudok ebböl kimászni!! ha egyedűl vagyok akkor semmire nem vagyok képes a suliba,csak h gubbasztok és megse szólalok,ha ottvan mellettem akkor felszabadultab vagyok, 1 kicsivel! Nemtudom h mihez kezdjek mert annyira rossz erre gonolni h ilyen vagyok :'( valaki SEGITSEN PLEASE!!


2011. jan. 22. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat,rossz helyre raktam! át másolom a helyére!
2011. jan. 22. 22:21
 2/2 anonim válasza:
Ne aggódj, a legtöbb ember tökre aggódik, hogy mit gondolnak róla mások. Ez bizonyos szinten természetes. Ha valaki utál, ne törődj vele, nem kell hogy hatással legyen az életedre. Hidd el, néhány év múlva nevetni fogsz a félelmeiden, de addig is jó, ha tudod, hogy ez mind természetes.
2011. jan. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!