Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez így mi? :O (A kérdés mező...

Ez így mi? :O (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )

Figyelt kérdés
facebookon beszéltem.. chat-en... és írt valamit az egyik ismerősöm.. én láttam.. d eközben rám írtak sokan msnen.. és mikor vissza léptem hogy vissza írjak neki.. oda volt írva a nevemben hogy "háááát jóóó..." (én nem írtam ezt.. ez ezer százalék, ezt leis írtam neki is, hogy ez mi? ezt nem én írtam) ... és utána megint írtak msnen és utána ott volt megint az én nevemben hogy: háát jóó? ...(tuti hogy nem énírtam pláne nem kétszer..) az lehet hogy valaki feltörte a facebookom.. és mi közben beszéltem valakivel ő si tudott neki írni meg én is? van ilyen?:S bocs a helyes íási hibákért.. meg ha valami helytelenül van megfogalmazva.. :D.. de ez már kissé ijesztő ( ez nem vicc...)
2011. jan. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
igen van ilyen. sajnos:/
2011. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:
velem ezt az msn cisnálta.
2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat.. akkor talán nem egy paranormális jelenség:D... de ha már valaki feltöri a facebookom akkor változtassa meg a jelszavam.. vagy irogasson az üzi falamra.. de ennek mi értelem hogy hát jóózik.. én ezt nem értem..
2011. jan. 24. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki hogy hát józik és nem írkál másnak a nevedben, nem tesz fel ilyen meg olyan képeket.

változtass jelszót.

2011. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
örülök neki.. csak nagyon furcsa:S megváltoztattam.. köszi a választ
2011. jan. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!