Anime mese címe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rég óta keresek egy anime sorozatot, kb 5 éve néztem, de a címét elfelejtettem. Kb.25-30 részes. A sztori: A földet elfoglalta valami szörny félék. Az emberek földön kívűl vannak egy bázison. Vannak harcosok, akik visszamennek a földre, hogy akiket hibernáltak felvigyék magukkal, hogy belőlük is harcost csináljanak. Az egyik szabály az volt, hogy ha valamelyik felébred még a földön, azt ott kell hagyni. Az egyik hibernált ember valami miatt felébredt, de nem hagyták ott, megvédte az egyik harcos, aki nő, aztán elvitték magukkal. Ezzel a nővel kapcsolata is lett. Sok mindenre már nem emlékszem. Ő is harcos lett, a végén viszont feláldozza magát, és úgy győzik le az ellenséget. Ha jól emlékszem valami plazma szerű szörnyek, de ez nem biztos, annyi rémlik, hogy valami csápos szörnyek. Az eleje úgy kezdődik, hogy ez a férfi beteg és ezért kell hibernálni addig, amég megtalálják a gyógymódot, volt egy barátja is, akivel ezt megbeszélte. Más sajnos nem jut eszembe. Aki ismerné ezt az anime filmet, kérem írja meg a címét. Thx
2011. jan. 24. 20:13
 2/7 haggyámán ***** válasza:
100%
Blue Gender?
2011. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Isten vagy, köszönöm, köszönöm!!!!!!!
2011. jan. 24. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A+ on ment nem? vagy animaxon?
2011. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A BG-t mesének nevezni tehetség, miközben aprítás folyik benne.
2011. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az A+-on és az Animaxon is látható volt. Sajnos már nem lesz, mert lejárt a licensze. :-(
2011. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Blue Gender ajánlom neked a Macross Frontiert! Minden Macross sorozat nagyon jó, de ez szerintem nagyon fog tetszeni neked! :)

A Macross Frontier az én nagy kedvencem is!


Sajnos még olyan jó AMV-t ami normálisan és jól bemutatja a Frontier-t még nem láttam, de ez már majdnem jó:

http://www.youtube.com/watch?v=7ipEOwG6f5o



Ha kivégezted, még a Macross Zero-t ajánlom figyelmedbe! Mindössze 5 rész!

Macross Zero (18+ -os video): http://www.youtube.com/watch?v=_sFOTWKZLZk

2011. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!