Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lenne az anime mese?

Miért lenne az anime mese?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy mindenki azzal csesztet az iskolában, hogy milyen dedós vagyok mert mesét nézek.. Nem győzöm el mondani nekik, hogy nem mese az anime. Mit mondhatnék nekik? Nem értik meg. Mondtam hogy nézzék meg a neten ha nekem nem hisznek, hogy nem mese. Mondtam nekik hogy sok ember felnőtt fejjel nézi.. De jajjjj szerintük dedós vagyok.. Elegem van már..-.-" nem MESE.Mit mondjak nekik hogy békén hagyjnak ezzel?



15/L


2010. máj. 23. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Hagyjad őket békében. Nálam is ez megy, hogy "Anime? Az valami kínai mese" és/vagy "Anime? Szopjál g***"

Szóval nem érdemes kinyitni a szád sem, ha nekik mese, legyen az. Az a lényeg, hogy te is tudod, én is, meg aki még szereti, hogy nem mese.

2010. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31/f vagyok, és imádok néhány animét... pl. GITS-et vagy Hayao Miyazaki minden filmjét. igaz, nem is cseszegetnek, mert nem tudják, miről van szó :D
2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Az anime egy japán szó. Jelentése: rajzfilm. Japánban például a Hupikék törpikék is anime. Úgyhogy lehet mese.
2010. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Én animéket is nézek, meg egyéb rajzfilmeket is, pl Kacsamesék.


24 vagyok, és nem szégyellem

2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen csesztetésre nincs jó válasz. Azért piszkálnak, mert reagálsz rá. Ha nem foglalkozól vele akkor idővel abbahagyják. Amúgy például az Avatart is nevezhetnék mesének, mert már szinte minden rajzolva van benne.
2010. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, sokan téveszmékben élnek. A rajzfilmek, egyéb animációs filmek nem azonosak a mesékkel. Két külön fogalom.
2010. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehát a hupikék törpikék meg a vuk az nem mese?
2010. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Az, mese. De rajzfilm is. Csakhogy a rajzfilm és a mese nem ugyanaz. Mese lehet valami kitalált történet, akár könyvalapú is. A rajzfilm a 2D-s cell animáció köznyelvi megnevezése.


üdv, egy animáció szakos hallgató

2010. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még egy, add meg a tiszteletet Peyonak és Dargay Attilának azzal, hogy a címeket nagy kezdőbetűvel írod!


A kérdezőnek, nem szabad foglalkozni a beszólogatókkal. Engem már hatodikban csesztettek, mert Donald Kacsát olvastam, és Sailor Moont néztem.

2010. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Hupikék törpikék. Vuk. Orálisan ne elégítsem ki őket? Én nem tisztelem a munkásságukat. Másokat tisztelek.
2010. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!