Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben változtassak? Ez mért van?

Miben változtassak? Ez mért van?

Figyelt kérdés

Határozott,humoros,kedves,

néha önfejű,nem egyből megnyíló ( idő kell hozzá),türelmes,sűrűn csendes,

szeretem az egyszerű dolgokat,

és a legkisebb élmény is tud nagy örömöt okozni. Nem követem a divatot,de megveszem azt ha épp úgy érzem tetszik,és szívesen hordom.

Nem szeretem a magassarkút,és nem sminkelem magam,csak néha nagyon minimálisan. Sportolok rendszeresen,

nem járok bulizni,mert feszengek abban a légkörben, és nem erőltetem.

Leinni magam, cigire nem vágyom.

166 cm,60 kg,derékközépig érő sötét barna hullámos haj, smaragdzöld sem,inkább fehér bőr,néha egy egy apró pattanás,nem vagyok feltűnő jelenség,akik beszólogatnak

azok max a csatorna munkások :D

19 éves vagyok és nem volt még barátom.

Én igyekszem lazán venni a dolgot,

de már nem tudom mit csináljak másképp,

mindenre igent mondok ha elhívnak..

de egyszerűen egyre több olyanba akadok,aki foglalt,sőt már gyűrű van az ujján...kezdek megijedni :D

És az mért van,hogy ha valaki megtudja nem volt még barátom,azt hiszi félek valamitől?:D


2011. jan. 25. 09:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled, nem kell megváltoznod csak ezért. Előbb utóbb szerintem megtalálod Te is a párodat. Az első kapcsolatom nekem is 18 évesen alakult ki, és őszintén szólva nem is bánom, hogy ekkor történt. Csak az a fontos, hogy ne mindenkiben azt keresd és ne legyél görcsös miatta. A nagy Ő úgyis észrevétlenül fog betoppani :):):)
2011. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírás magadról akár én is lehettem volna 30 évvel ezelőtt. A különbség annyi, hogy a határozottság annyira nem volt rám jellemző, szőke voltam, és mindig voltak udvarlóim.

Komollyá viszont csak a jövendőbelimmel, 19 évesen alakult kapcsolatom. Tudom, ez - főleg manapság már - nem jellemző, de úgy gondolom, hogy a fiúk, férfiak ez most is inkább pozitívan értékelik, ha valódi, hosszan tartó kapcsolatot szeretnének kialakítani.

19 évesen még nem vagy elkésve, a mai eszemmel már én sem sietnék ebben a korban elkötelezni magam, de akkor a szabadságra, önállóságra vágytam, amit a szülői házban addig nem kaphattam meg.

Meg fogod találni Te is a párod, de erőltetni nem érdemes. Most már lehetőség van interneten is ismerkedni, barátokat keresni. Vannak olyan oldalak, fórumok, ahol az azonos érdeklődési körű emberek könnyen egymásra találhatnak. Ha sportolsz, akkor talán szeretsz kirándulni, utazni, túrázni. Erre is van egy oldal, ahol rengeteg ilyen programot hirdetnek, és itt barátokra is találhatsz. [link]

2011. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!