Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkatársaim mindig lealázna...

A munkatársaim mindig lealáznak. mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

minden egyes napot ugy viselek el hogy gúnyt üznek belölem és együtt röhögnek rajtam, de olyan dolgokon amiket nem is én basztam el, hanem egyiköjük és pont az elkezd vele piszkálni hogy én voltam a többi meg együtt röhög vele, és ez már minden napos. hogy lebénáznak, lealáznak folyamatosan, bármit csinálok az rosz, kigunyolnák másnap meg ők is ugy csinálják és akkr mondom nekik hogy tegnap pont ezért basztál le, és akkor meg te ilyen jót csináltál? ugyanmár.


és ez mindennapos és már nembirom tudom hogy azért csinálják mert látják hogy nemtudok kiállni magamért és ez vicces nekik, de azt nem is fogom tudni soha, arra is gondoltam hogy zenét hallgatok és akkor nem hallom amit mondanak, de akkor azt sem hallanám amit a fönököm mond, az baj lenne.és ha nem szolnék hozzájuk? szerintetek mi a megoldás? mert a melot szeretem és nem szeretnék válltani de lehet csak az az egy megoldás van.viszont hülye emberek mindenhol vannak. kérlek segitsetek.


2008. jan. 26. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Köszi a dícséretet, én írtam az öngyilkosost :-D

Természetesen azért írtam, hogy sokkoló legyen a válasz, hogy ébredjen rá mennyire hülyén viselkedik. Tudod a munkahelyre nem jószántukból járnak az emberek, hanem mert muszály nekik dolgozni. Sajnos vannak akik így próbálják "túlélni" és szórakozásból kipécéznek valakit. A legfontosabb, hogy sose mutass gyengeséget, mégha az is vagy. Nyugodtan le lehet zavarni pár nyakast, ha te is kapsz az se baj, de után már tisztelni fognak hogy kiálltál magadért. Ha kerülöd a konfliktust, mindíg megtalálnak, ha szembenézel vele erősebb leszel.

Hajrá!

(várjál még az öngyilkossággal :-)))

2008. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

Köszi! Én voltam az öngyilkosos.

Azt akartam, hogy sokkoló legyen a válasz, hogy térj észhez, és állj a sarkadra. Tudod, aki kerüli a konfliktust, azt mindíg ki fogják pécézni maguknak az ilyenek. Szembe kell nézni velük, mindíg kiállni az igazadért. Ha hátat fordítasz, odébbálsz, ők győztek. Ha az kell a tisztelethez, hogy pofán verd valamelyiket, akkor tedd meg. Nem baj ha visszaüt, legközelebb már szólni se mer.

Szóval várj még az öngyilokkal, de mindenképp változtatnod kell a viselkedéseden. Légy magabiztos, kicsit "őrült", hogy tartsanak tőled. Az előző hozzászóló például ha itt ülne velem szemben, tudod kit tirpákozna. Mukkanni se merne. Pedig még iskolás koromban én is eléggé ilyen voltam, azóta sportolok, magabiztos vagyok, még a főnököm sem mer rámszólni, a BKV ellenőr is elnéz mellettem. Lehet, hogy sokan nem fognak szeretni, de ki nem szarja le a "kis buzikat"?

Hajrá!

2008. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ülnek miközben cikiznek? mert ha igen akkor biztos tudsz egy kicsit félelmetes lenni! oda mész a leghangosabbhoz aki ül és olyan közel állsz h nem tud felállni. (ha erre lebuziznak akkor csak annyit kell mondj, hogy anyádnak van melle? oszt erre mit feleljen? azt hogy van az meg nem vicces) És udvariasan de nem mosolyogva megkérdezed: valami bajod van? úgy röhögsz mint egy szaros 5 éves! felnőhetnél öreg! Aztán fogod magad hátrébb állsz és nézel rá. Ha erre is röhög akkor vagy nem voltál elég félelmetes , vagy szar az ötletem. Azt viszon már tapasztaltam, hogy mikor engem próbáltak cikizni, akkor csoportban nagy volt a pofájuk, de mikor oda mentem és így fenyegetően fölé hajoltam visszakoztak hogy jól van hagyd már nem úgy gondoltam! (Pedig lány vagyok :D ) De attól még fogadd meg légyszi a tanácsom! ha bajod lesz belőle a főnöknél, akkor legalább van okod elmenni, vagy ott a másik ügy, hogy jól beköpsz mindenkit. Ezek utánn persze uztálnának, de legalább nem szólnak hozzád :D
2008. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha van felesleges 30ezred vegyél magadnak egy gáz pisztolyt a hozzá való engedély kb egy ezres és onnanstól már hordhatod de nem használhatod. Ha beszólnak fogod magad és kibaszod az asztalra akkor tuti bekussolnak. vagy csak simán felhúzod rajta a kakast :) a feljelentenek neked van engedélyed és nem használtad, csak kiraktad az asztalra :)
2008. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

.........."és ez mindennapos és már nembirom tudom hogy azért csinálják mert látják hogy nemtudok kiállni magamért és ez vicces nekik, de azt nem is fogom tudni soha,....""

idéztelek: azt irod, hogy nem is fogod tudni soha kiállni magadért!!

a válaszom: addig amig ezt a feladatot nem oldod meg --addig fog téged kisérteni, amig szembe nem nézel vele és meg nem oldod!!!

ha nem a munkahelyeden akkor egyéb helyen jön szembe veled szintén ugyanez a probléma..

nem tudom fiú vagy lány vagy, és van-e párkapcsolatod, de ott is gondot jelenthet, főleg ha gyermeked lesz!!

/ott pedig a felelősségvállalas/ nos...majd megtanulod egyszer...

nem hibáztatlak, mert nagyrészben a szülőknek köszönhető, hogy a gyerekükben nem alakult ki ez a természet...

de itt egy feladat és meg kell oldani!

minél jobban tiltakozol annál jobban tetszik nekik, és csinálják, felvetted az áldozat szerepént hát játszd ....

ha tetszik a szinjáték, de irhatod te is a darabot, játsz el a gondolattal, hogy mi lenne ha megváltozna a szinmű:

ne szállj bele a játékukba mikor jönnek és kezdik, ne védekezz ...

hajrá!!

2008. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
88%

Csak egy megjegyzés: kifejezhetnénk kulturáltabban is magunkat. Hozzászólva a kérdéshez.

1. módszer: légy hozzájuk udvarias! Talán elszégyelik magukat.

2. módszer: állj a sarkadra!

3. módszer: ne törődj velük és kész!

4. módszer: mondj el mindent őszintén a főnöknek!

5. Végső megoldás: változtass munkahelyet!

2008. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

van egy ilyen mondás: "amióta feltalálták a tükröt fölösleges másokon nevetni!" nem? :)

Amúgy tényleg ne hagyd magad!!

2008. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,sokat segítettetek, a legjobb olt visszavágni. kissé besértödtek, jól felkapták a vizet. ugyhogyha ujra kezdik akkor mindig mondok valami olyat amivel én bántom meg őket, de az jogos is.
2008. febr. 4. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!