Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vatera: Volt már dolgotok a...

Vatera: Volt már dolgotok a Vaterabenz nevű kiskirállyal?

Figyelt kérdés

Az arc teljesen el van szállva magától, valószínüleg élete eddigi legnagyobb eredménye, hogy üzeneteket továbbítgat vatera fórumból a fejlesztőknek havi fizuért.

Vigyázzatok, túlzott őszinteségért kitiltás jár a vateráról, függetlenül attól, hogy mennyi pénzt és forgalmat hoz az ember az oldalnak. Valaki csináljon már egy rendes, magyar aukciós oldalt, ami nem dél-afrikai tulajdonban van, és nem szed horribilis jutalékokat, és nem buta, 20 éves kiscsajokból áll az ügyfélszolgálat (és nem adja ki a 200 forintos tartozást 3 nap késés után pénzbehajtó cégnek)


2011. jan. 26. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, egy arrogáns kis ánuszképű.


Kérdeztem valamit aztán egyből le lettem szúrva.

Aztán már nem is reagáltam rá semmit, mert facen egy másik felhasználó óva intett h vitába keveredjek ezekkel a némberekkel mert kitiltanak mint őt is.


Egyébként egy nagy hazug fos banda.

Én úgy használom őket mint a strici a k.rvákat, megszedem magam rajtuk aztán majd kivonulunk saját céggel saját weboldalra...

áh de várom a pillanatot.


Jah am pont felhúztam magam rajta és googlet nyomtam rá. :D:D

2011. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!