Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a "legjobb" b....

Bettyke66 kérdése:

Mit csináljak a "legjobb" b. nőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez az én történetem: lassan 8éve van egy olyan b.nőm akivel télleg mindent elmondunk egymásnak,vagyis ő nem hiszem!És többször össze vesztem vele,de kibékültünk..Đe mostmár nagyon sok dolog van ami zavar,és ő pedig nem foglalkozik semmivel,csak a pasik-pasik!És ez a tanulásán is látszik!Vannak dúrva dolgai ami nekem nem tetszik mert én soha nem tenném..Segítséget szeretnék kérni hogy mit tegyek?Persze ha össze veszek vele jön olyannal hogy meg leszel veretve,mert nem tetszik az igazság..Szerintetek mit tegyek?:O


2011. jan. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg leszel veretve??? Te normális vagy, hogy ilyen embert tartasz legjobb barátnődnak???
2011. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg töle.
2011. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek, hogy lehet egy ilyen embert egyáltalán barátnőnek titulálni. Már rég megszakítottam volna vele a kapcsolatot, még ha nincs is rajta kívül más barátom. Ez a lány rád sem lehet jó hatással, ha ilyen, ahogy leírod. "Megveret"? Viccnek is rossz!

Egyébként még hozzátenném, hogy eddigi tapasztalataim szerint, közel fél évszázada, még a szó valódi értelmében igaz, őszinte, hű baráttal nem hozott össze a sors.

Nem mondom, hogy nincs olyan, de hogy nagyon ritka, az biztos.

2011. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:-) És akkor megfogadnám a tanácsokat!

Hiszen új életet is szeretnék kezdeni,amiben ő nem lehet benne...

Mégegyszer köszönöm szépen!

2011. jan. 28. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!