Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen összetörtem. Miért...

Teljesen összetörtem. Miért tette velem ezt a legjobb barátnőm? én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőm..minden tud rólam.azt is h tetszik egy fiú halálosan szerelmes vagyok belé.erre fel a legjobb barátnőm összejött ezzel a sráccal!! és a legrosszabb h titkolta.már egy hónapja járnak.és ma megláttam őket.sírva jöttem haza.mit tegyek most?
2010. febr. 5. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt. Beszélj erről a barátnőddel! Honnan tudod, hogy 1 hónapja járnak ha csak ma láttad őket? Szerinted miért titkolta? Lehet, hogy ő is érzi, hogy ez gáz. Szóval szerintem beszélj vele!
2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Mit tegyek most? MIT TEGYEK MOST?

Sírj. Sírj. Sírj.

2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mert írt smst h nagyon sajnálja de neki is tetszik.odais írta hegy hónapja.de nem akarok vele beszélni.ekkorát soha se csalódtam. mindig róla áradoztam közben meg vele volt:(

egyébként te utolsó sírok nyugojd meg.h lehetsz ilyen bunkó

2010. febr. 5. 13:27
 4/17 anonim ***** válasza:
szard már le és ne barátkozz vele mert ha találsz magadnak valami pasit akkor azt is lenyúlhatja aljas módon, ne is vitatkozz a b.nőddel, ne mondj erről semmit mint ha nem is történt volna semmi, majd találsz mást.
2010. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen akivel ezt történt..Túl fogod éléni..Bőgd ki magad,bár a fiú sem érdemli meg,hogy utána sírjál.Lépj túl rajta,ne foglalkozz a barátnőddel,és csípj föl egy srácot te is...

Hidd el ennél keményebb pofonokat is fogsz kapni a nagy betűs élettől!!

2010. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na ezért nincs nekem barátnőm!!!
2010. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igazatok van csak annyira jó barátnők voltunk.mindent megtettünk egymásért.sose gondoltam volna h egy fiúért kockáztatja a barátságunk.egyébként a fiú nem tudott róla h nekem tetszik
2010. febr. 5. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért titkolta el, mert nem akart megbántani. Igaz, ez nem volt szép dolog tőle. De tudod sajnos az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Ha a srácnak is ő tetszik, nem pedig te, nem kívánhatod, hogy miattad ne legyenek együtt, és boldogtalanok legyenek.

Elhiszem, hogy csalódtál, de ha a barátnőd sajnálja, akkor ne veszítsd el emiatt (szerelmek jönnek mennek, de a barátság lehet életre szóló is). Persze bizonyosodj meg róla, hogy valóban borzasztóan érzi magát, hogy ezt tette veled.

Próbáld meg elfeledni a srácot, pasizz te is. Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg most az elején, de idővel jobb lesz, fel a fejjel :))

2010. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és ezt most miért írtad, hogy a fiú nem tudott róla, hogy teneked tetszett, nem a fiú a hibás hanem az a söpredék. Lesz ennél különb helyzet is...
2010. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem hibáztattam a fiút egyáltalán

hát nem tudom nem tudnék már megbízni benne.ha egyszer megtette lehet megtenné máskkor is

2010. febr. 5. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!