Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy álomnaplónak?

Figyelt kérdés

Ha ti írtok álomnaplót, légyszi írjátok meg, hogy ti hogy kezdtetek neki, meg hogy mibe írjátok, mikkel és hogy írtok. :) Értelmes válaszokat légy szíves!

Köszi!


2011. febr. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem konkrétan álomnaplót vezetek, inkább egy olyan irományt állítok össze, aminek jelentős részét az álmok teszik ki.

De így csináld: A vekker mellé tedd, hogy amint felébredsz, gyorsan le tudd írni azokat a részeket, amikre még emlékszel. Mibe írd? Füzetbe, noteszbe. Mindegy, csak tudd, hogy ez mi, és nem egy régi, kidobásra ítéltetett magyarfüzet.

2011. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos választ adtál! :) Írjatok még többen, legyetek szívesek!
2011. febr. 5. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ágy mellé egy 100ft os noteszt tegyél és amikor felébredsz gyorsan írd le addig mi volt. Minden oldalra 1 este :D szerintem így kéne :)
2011. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!