Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma lógok a suliból mit tegyek?

Ma lógok a suliból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval.Pont tegnap beszéltem anyával,és ő azt mondta hogy ilyet sose csináljak stb.De ma valahogy nagyon nincs kedvem suliba menni.Ezt csak egyszer játszanám el.Eddig mindig bementem.Mit tegyek honnan szedjek igazolást?Orvoshoz nem mehetek mert most voltam 1 hete beeteg.Írjam magamnak?De azt nem büntetik?
2011. febr. 3. 07:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Mindenesetre szégyeld magad.:D

Hát csak az orvos marad, vagy szülői igazolás. Mellesleg, ha te írsz magadnak, az hivatalos okmány hamisítás, szóval bünteti a törvény...De ha észrveszi egy tanárod, max igazgatóit kapsz...Szerintem.

2011. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért szégyeljem?Szerintem nagyon sok ember csinál ilyet.És nekem ez az első.Szóval.Egyébként köszi
2011. febr. 3. 07:08
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted másnak van kedve iskolába menni? én már nagyon unom, 12.-es vagyok, de eddig minden nap bementem, hiába nem volt kedvem, kivéve amikor beteg voltam, amúgy ha nem mész akkor csak annyi igazolatlant kapsz, amennyi órád lett volna.
2011. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy más mit csinál, téged nem tesz jobbá vagy rosszabbá. Igazolást nem tudsz szerezni, ha írsz, lebuksz, tehát ennyi volt. De hogy tippet is adjak: Ha én nem akartam suliba menni, akkor eljátszottam a beteget. Ezt se lehet sokszor, évente max 2-3-szor, de akkor akár 1 hétig is.
2011. febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
egyik osztálytársamat azért csapták ki a suliból, mert lebukott azzal, hogy igazolást hamisított magának... szerintem ennyit nem ér meg
2011. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szamóca. ***** válasza:
70%

hát én sokat lógtam.... úgy 8-11.ikig :D

persze, óvatosan kell... de sose buktam le, nem kaptam igazolatlant, le se csuktak okományhamisításért...

mindenesetre csak úgy ne lógj. ha van rá nyomós okod akkor oké, de csak mert nincsk edved tényleg nem éri meg.

írj magadnak igazolást, de figyelj h egyezzen a kézírás anyudéval, vagy menj el orvoshoz és mond hogy hánytál, vagy fáj a hasad. ha lány vagy mondahtod hogy görcsölt a hasad és nem tudtál menni, akkor nem is vizsgálódik.

2011. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Én egyszer lógtam... a legjobb barátnőmmel elmentünk sétálni az első két óra helyett. Olyan osztályfőnökit kaptunk, hogy csak úgy füstölt. (de azért jó volt :P)


Szerintem menj be a suliba, így max erős késésért tolhatnak le. Mondd azt, hogy nem érezted reggel jól magad vagy, hogy elaludtál. Így azért méltányolják az igyekezetedet, hogy a reggeli fejfájás ellenére te mindenképpen iskolába akartál menni.


(egyszer egy közlekedési baleset miatt a távolsági busz két kilométerre a várostól leállt, onnan gyalogolni kellett. (egy teherautó keresztbe fordult az úton) Jeges volt az út, az első óra végére értünk be, de bementünk, hogy lássák rajtunk, mi mindenképpen akartunk órára menni, csak ez történt.)


Véső eset, aszalt szilva+savanyú uborka+tej=hasmenés. Kamillateával kikúrálhatod belőle magad, így viszont holnap sem kell menned, és okod is van otthon maradni.

2011. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megvan az indok beszéltem anyával.Azt hazudtam hogy hasmenésem van.Olyan feltűnő volt hogy csak hazudok,de szerintem anya tudja hogy mennyire kivagyok mostanában.Nincs hasmenésem de azt mondta majd hoz gyógyszert.Bevehetem akkor is ha nincs?
2011. febr. 3. 10:01
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát az inkább nem javaslom, mert akkor kelletlen óráid lehetnek. Inkább semmisítsd meg!
2011. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szóval akkor te azt csinálod amit a másik? és ha valaki suli helyett kocsmába jár akkor te is oda mész,mert más is oda ment?
2011. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!