Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanár folyamatossan szivatja...

Tanár folyamatossan szivatja a fiamat! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A fiamat már több mint 3hónapja folyamatossan szivatja nyilvánosan megszégyeníti rágalmazza egy tanár!

Mi a véleményetek ?Mit tudnék ezellen tenni?


2011. febr. 4. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegedi?
2011. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj be, és beszélj a tanárral. Ne csak a fiadat hallgasd meg! Ha valami nem tetszik, mondd el az igazgatónak, majd ő igazságot tesz.
2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1:)

Tanárral beszélni.

2.)Igazgatóval beszélni

3.)Másik iskola.

2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamóca. ***** válasza:

ugyan nem írtad hány éves, de kb 16 voltam mikor velem is játszott ilyet egy tanár... persze szitufüggő, de leírom hátha tanulságos lesz:) szóval engem is megalázott simán, nem tetszettem neki, pedig nem voltam hülye de persze akkor lázadtam minden ellen. bement hozzá egyszer kétszer anyu kezdetben, de csak rosszabb lett a helyzet, aztán rájötem hogy az egyetlen amivel visszavághatok ha nem tud mibe belekötni a tanulmányaimban. eljutottam odáig, hogy bármit kérdezett tudtam, de pesze ennyiben azért nem hagyta, ha írtam egy 100%-os dogát képes volt ora közben elkezdeni kiosztani, hogy én olyan hülye p*csa vagyok (szó szerint) biztos hogy puskáztam és ő beír egy egyest:D na ott lett elegem. kimentem a tanár elé és közöltem vele hogy akkor lefeletet most itt azonnal, és ha nem tudom felőlem meg is buktathat. csak hebegett habogott. lefeleltem neki, aztán udvariasan elküldtem a k*rva anyjába. még párszor veszekedtünk nagyobbakat mikor úgyéreztem sértette a személyemet, volt is pár igazgatóim miatta de rövidesen feladta. utált tovább csendben, de nem próbált megalázni.

persze ez nem feltétlen járható út, nekem nem volt más választásom mert nem birom befogni a pofám soha. a lényeg hogy ne hagyja a fiad hogy bármilyen szidásnak is legyen alapja. jogi lépéseket nem tudtok ellene tenni, egy ideig kutakodtam a témában... elméletileg persze rengeteg törvényt sért, de bebizonyítani nem tudod, rádásul ha belevágsz egyrészt a gatyád is rámegy, másrészt a gyereknek onnantól abban az iskolában nincs jövője.

megpróbálhatsz te is bezsélni a tanárral, de ha nem megy békésen borítsátok rá az asztalt.

2011. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat és nem Szegedi hanem Pesti
2011. febr. 5. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!