Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na, ki szereti a spanglit?

Na, ki szereti a spanglit?

Figyelt kérdés

Aki igen, az hallgassa meg ezt a számot, és tekerjen egyet, mert én is ezt csinálom ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ppvmxdIzkPo


2011. febr. 8. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó sok eszed lehet... Pont most volt a Nat.Geon egy műsor, TABU a címe, a fűről volt szó. 1. Függőséget okoz 2. érzelmileg visszamaradott leszel. Ugyanis kiderítették, hogyha egy 15 éves srác 25 éves koráig szívja a füvet, 25 évesen még mindig a 15 éves érzelmi színvonalán lesz. Gratulálok a sok hülyének! Agyatlan, belassult barmok.
2011. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előző elfelejtette említeni hogy a farkad se fog felállni egy idő után.


Tudom, a legjobb barátnőm ezért szakított a pasijával mert 5 másodperc alatt nem tudtak túl sok mindent csinálni.

hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaaaaa

2011. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Modern hippi vagyok, ez van. Nem szeretnék ebbe az elfajzott társadalomba tartozni, ezért felháborodásod jó érzéssel tölt el. Antiszociális vagyok, és élvezem. Az írásod érzelmekkel kapcsolatos részéről pedig annyit tudok mondani, hogy teljesen abszurd. 16 évesen kezdtem szívni, és azóta rengeteg változáson mentem keresztül. De ezt úgysem hiszik el az agymosott népek, akik médiapropagandán nőttek fel.
2011. febr. 8. 21:10
 4/13 A kérdező kommentje:
A farkam meg azelőtt sem állt fel akkor nem tök mindegy? xD
2011. febr. 8. 21:12
 5/13 bamboochatheone ***** válasza:
Mennyi médiakukac...megint csak a fű gonosz oldalát kell meglátni. Azt nem kell hogy gyógyszer, kreativitásnövelő, étvágyserkentő(rákos betegeknél), nagyon nyugtató hatású. Akkor ezen az alapon a hollandok nem szaporodnak, nem érzelmesek? Hát szerintem eléggé szaporodnak...pluszban pedig olyan szintű nyugi van az országukban hogy a világ példát vehetne róluk, és nem mellékesen a kreativitásuk határtalan. A zene és művészvilágban pedig a művészek kb 70-80%-a rendszeres fogyasztó. LEGALIZE IT!! 4:20.
2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak az kell magyarországnak, hogy USA legalizáljon, aztán a sok csordaszellemű birkanépség álláspontja is megváltozik. Meg vagyok győződve róla, hogy a globális legalizáció Amerikában fog elkezdődni (ha egyáltalán el fog kezdődni)

Az én tippem 10 év, mert addigra akkora krízishelyzetben lesz az egész Föld, pl. a már 2015-re kibontakozó olajválság miatt, hogy nem fogják felesleges dolgokra szórni a pénzt, reményeim szerint.

2011. febr. 8. 21:37
 7/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok, sz@rok a médiára.


Nekem akkor sem jön be.

Meg amit láttam a rendszeres min. napi 1* tépek, de inább többször felhasználókon egyáltalán nem tetszik.


Passz. Túl sokat fektettem az agyamba hogy elszívjam, persze egy portásnak nincs szüksége rá de az más kérdés.


És tény, hogy jól lehet alkotni ilyen állapotban, mivel az agy ilyenkor teljesen megzakkan.

LSD-nél vagy minél mondta a doki, hogy az agyban az érzékek összekapcsolódnak, így lehet íze a száneknek, szaguk a hangoknak.


Amúgy meg nem véletlenül csak az ilyen végső esetekben engedik a használatot, mint a rákosok, meg súlyos fájdalomcsillapításnál.


A hollandokra meg annyit, hogy ne hasonlítsuk össze őket az átlagmagyarral.

Viszont ott is vannaok olyanok ainek az állam fizeti halálukig - ami már nem sok- a drogadagjukat azért hogy ne lopjanak öljenek, csak purcanjanak ki szépen csendben.


Nem azt mondom hogy uhhhaaaa milyen halálos ha egyszer-egyszet beleszívsz, de a rendszeres felhasználókra csak a darwini törvényt tudom alkalamzni: "hulljon a férgese"



PS. Unokatesómnak am kajak nem voltak látható érzelmei amikor halál rá volt állva.

2011. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Smoke Weed every day! peace!!!!!!!! (:
2011. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amíg nem legális, legalább ne reklámozd!

:)=~

2011. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hollandok alatt mit értesz? A sok bevándorlót, aki oda megy legálisan füvezni? Mert akkor elárulom, hogy a hollandok már réges régen nem szívnak, sőt, rühellik, hogy úton útfélen beszívott turistákba meg idegenekbe botlanak.
2011. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!