Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés tampont felhelyezni?

Milyen érzés tampont felhelyezni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,de még nem mertem kiprobálni.Előző kérdések alapján használtam azt a mocert hogy kicsit felhelyezem az ujjam az nemfájt sőt nagyon jó érzés volt,de valamiért nem merem a tampont kiprobálni.Légyszives segitsetek nekem és biztassatok hogy egyszer megtudjam hogy milyen érzés az valójában előre is köszönöm válaszotokat.
2011. febr. 11. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, elég fura érzés, kicsit fáj is.

23/F

2011. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg.?:S Még a minivel is.?
2011. febr. 11. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valamit nem értettél meg....Amúgy meg próbáld ki.
2011. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy fáj. Először minivel próbálkozz, azzal sokkal egyszerűbb ha még nem tudod hogy fogd, meg stb. Nincs benne semmi extra amúgy, először lehet hogy furcsa lesz, de úgy kell felhelyezni hogy ne érezd hogy ott van.

Ha elkezded feltolni és megakad, vagy úgy érzed fáj vagy nem tudod merre told, akkor kicsit döntsd másfelé és menni fog. Nem fog belédcsúszni, meg ilyesmik, ne is izgulj ilyeneken. Én is izgultam még amikor először próbáltam, de aztán rájöttem hogy ebben nincs is semmi extra, és nekem sokkal jobb mint a betét. Én kb 3-4 éve használok tampont.

Gondolom elolvastad a tájékoztatót, de 8 óránál tovább ne maradjon bent.

Sok sikert ;)

18L

2011. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17:06

nagyon szépen köszönöm

2011. febr. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!