Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is ez idegesítene a...

Titeket is ez idegesítene a munkahelyeden a főnöködtől?

Figyelt kérdés

Egy kisebb osztályon dolgozom és a közvetlen főnökömmel vagyok egy 3 szobás irodában, plusz egy kolléga még. A többi beosztott jóval messzebb.

És utálom, hogy a titkárnőjeként kezel.

Nem a titkárnője vagyok, még csak véletlenül sem ez a beosztásom, nem azért vettek át arra az osztályra átszervezéskor. Utálom, hogy rajtam kéri számon, hogy csináltam-e teát-én a munkahelyemen nem teázom-,ő és a másik kolléga igen. A héten azt vettem észre, hogy kifolyt a tea a tálcára és erre eléggé felkaptam a vizet. Nem tudom, hogy ő volt-e vagy a másik kolléga, de tök mindegy ebből a szempontból.

Otthagytam koszosan.


Mégis minek néz engem?

Nem vagyok a takarítónője egyiknek sem. Nem én piszkoltam össze a tálcát, ne várja el tőlem senki, hogy én csináljam meg.


Nem az a fajta vagyok, aki elkerüli a munkát, ha valamire megkérnek, szívesen megcsinálom, és a piszkot sem szeretem magam körül, de más mocskát nem vagyok hajlandó eltakarítani.


2011. febr. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen engem is.
2011. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám neked,hogy ne szólj.Magadra haragitod a górét,és avval annyit fogsz elérni,hogy egyszercsak nem dolgozol ott.Dolgoztam én is olyan helyen,ahol olyan munkát csináltam amihez semmi közöm nem volt,de mit tudtam tenni?Kussoltam,mert kellett a meló nem akartam állás nélkül maradni.Az a tea nem éri meg.
2011. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja én is igy volt a "fönökömel" persze más volt a szitu de mindig engem baszogatott mindenért. én nem hagytam annyiban volt nála nagyobb fönök is és én hozzá fordultam persze a neki ez nem volt elég indok na én tettem rola hogy legyen addig másztam a nyakára amig nem birta a nyomást 1x hibázott és ki is rugták. Tudom ez szemét dolog de nézzen mást a kutyájának.
2011. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad
2011. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szóltam semmit. Egyébként folyamatosan nézem,hogy cégen belül máshova kerülhessek.
2011. febr. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!