Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Titeket...

Mi a véleményetek? Titeket nem idegesítene?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy múlthéten nálam aludt a barátnőm. (lányvagyok , barátom ...haver...) Nem is akartam hogy nálam aludjon de azt mondta hogy akkor az utcán fog aludni . nem is baj hogy nálam volt legalább együtt voltunk meg minden amugy se sokat találkozunk... reggel elküldtem hogy mostmár el kéne mennie de nagyon hideg volt ezért odaadtam neki egy pulcsit hogy ne fagyjon szét...ezzel sincs bajom mert kölcsön adtam NEKI. Erre azt látom facebookon hogy a nővére abban a pulcsiban pózolgat egy csomó kép ami az én pulcsim vanrajta és nem is neki adtam oda kölcsön:S:(
2011. okt. 18. 14:15
 1/6 Mitmivan? ***** válasza:
Nem lehet, hogy van egy ugyanolyan pulcsija?
2011. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem a legjobb baratnom novere is a baratnom xD

De ha idegen lenne szamomra akkor nem orulnek...

2011. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az biztos hogy az én pulcsim xD és ismerem a nővérét párszol már találkoztam vele..de mind1 csak kiváncsi voltam h csak negem idegesit?
2011. okt. 18. 14:36
 4/6 Mitmivan? ***** válasza:
Akkor engem is zavarna..
2011. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
hát uristen mit képzel magárol??-.-
2011. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer tesóm eladta a pulcsimat egy haverjának facebook segítségével tudtam meg hogy hol a pulóverem. (fiu vagyok)

Idegesítő volt kicsit, de azt szoktam mondani, ne olyan értékeket gyűjts amit megesz a rozsda és a moly.

2011. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!