Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a kocsimbók kitakar...

Hogy lehet a kocsimbók kitakarítani a tejet?

Figyelt kérdés

1 vagy 2 hete kifolyt egy jó pohárnyi tej a dobozából a kocsim hátsó ülésére. Mivel fagy volt nem érződött a szaga de a hideg miatt takarítani se tudtam, főleg, hogy mindennap kocsival járok. Most a felmelegedéssel "kifagyott" a tej és eszméletlen büdös mint a rothadt sz*r vagy a záptojás.

Az ülést nem tudom levenni (oda van rácsozva..stb) de nincs valami bevált praktika (a hypo és a domestoson kívül) amivel a szagot eltüntetthetem de az ülés ép maradjon?


2011. febr. 14. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
*kocsimból bocsi :D
2011. febr. 14. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
nehezen
2011. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem fogsz orulni.Rengeteg mososzeres vizzel,aztan hajszaritoval ha surgos [ha hatul is szoktak ulni]ha nem majd kiszarad.Tudom milyen k... budos tud lenni.
2011. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
slagozzad a kocsimbókodat
2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!