Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az ilyen kérdezők?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Leírják a több oldalas maszlagot, és majd valaki fog rá válaszolni biztos...

Miért nem oldják meg maguk???


2011. febr. 16. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De ez a kérdés is marhán felcseszi az agyamat.
2011. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Engem nem idegesít. Ha túl hosszúnak találom a magyarázatot és nincs kedvem elolvasni, akkor nem teszem. Használom a 'vissza' gombot és kész. :)
2011. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha idegesít ne olvasd el.Nem kötelességed.Én amikor megláttam linkben a linket vissza is léptem ide.Sz@rni rá.Majd megoldja magának.Még ha válaszol is rá bárki,úgysem aszerint fog cselekedni.
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen sokat,és összevissza írogat az nem is választ vár hanem csak dumálni akar..Akinek mindegy hogy kinek csak elmondhassa..Az ilyen típusú emberekre mondom hogy cserfes..Nagyon fárasztó tud lenni...
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Réti bubuzér ***** válasza:
HEhe, jól megtrollkodtam :)
2011. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem idegesítenek az ilyen kérdezők, de hogy őszinte legyek, a te kérdésed egyáltalán nem volt szimpatikus!!!:)

2011. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!