Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek Péntek 13. -ban?...

Hisztek Péntek 13. -ban? Történt már veletek valami furcsa vagy szerencsétlen ezen a napon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Osztálytársam akkor született... Amúgy meg elő szokott fordulni velem néhány hülyeség dehát melyik napon nem?
2009. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én életemben valamennyi érdemleges, fontos esemény 13-án történt.

A legeslegnehezebb záróvizsgám (mely tárgyból óriási a bukási arány) péntek 13-án volt.


13-án vettek fel mindkét munkahelyemre.

13-án kaptam ajándékba egy laptopot.

13-án tettem sikeres nyelvvizsgát.

13-án sikeresen teljesítettem két záróvizsgát

13-án emelték meg a fizetésemet.

13-án avattak dr-á (diplomaosztó)


(ebből kettő péntek 13 volt)

2009. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ami kifejezetten ahhoz a naphoz köthető. A legnagyobb baleseteim se akkor történtek velem, szóval nem hiszem, hogy rosszabb lenne, mint bármely másik nap.
2009. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Péntek 13. se rosszabb, mint bármely más nap, kivéve, ha bebeszéli magának valaki, de az már csak az egyénen múlik. Egyébként is, egy péntek nem lehet rossz, hiszen utána hétvége jön, ami általában nem munkanap, nem tanítási nap, szóval lehet pihenni, és ez kinek nem jó? :-)
2009. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek... igazából mindig történik velem valami kis szerencsétlenség, de csak azért mert elég ügyetlen és szétszórt vagyok. Azt hittem, hogy a mai napot megúszom valami szerencsétlenség nélkül, de nem: délután sikerült eltörnöm a kedvenc VHS kazettámat, kb. egy órával ezelőtt pedig egy liter tejet kiöntöttem a konyhában. Szóval nekem nem kell péntek 13. a szerencsétlenséghez. :)
2009. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

különösebben nem hiszek benne,ugyan mi történne?XDaz eddigi "szerencsétlen dolog" ami péntek 13-án volt:1x feleltetett a tanár aznap és én nem tudtam semmit:D

de ez semmi...igazából nem is értem miért minek kéne történnie?:Pmellesleg március 13. is péntek lesz.:)

2009. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én péntek 13-án veszítettem el a szüzességem!:)))

Tényleg.

Nem hiszek benne,és nem is történt velem soha ezen a napon emlékezetes szerencsétlenség.Csak erre a szüzesség dologra emlékszem,és az sem egy kellemetlen élmény volt.:))

2009. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem péntek 13.a volt az a nap mikor a férjem telefonon közölte, hogy nem jön többé haza, azóta már ugy gondolom szerencsés ez a anp, ugyanis egy 100 x jobb emberrel élek együtt.
2009. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Péntek 13. van, és hamarabb hazaengedtek melóból, szerinted? :-D
2009. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem "hiszek" benne. Mondjuk az öcsém péntek 13-án született, a főnököm is, most ünnepeltük a szülinapját. Nálam teljesen átlagos nap egyébként.
2009. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!