Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel érettségi...

Hogyan készüljek fel érettségire 2 hónap alatt ha most kb még az alapokat sem tudom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat, kicsit keson jutott eszedbe. Egy kettes meg talan kihozhato mindenbol, gondolom azert van amibol erosebb vagy. En ugy csinalnam, hogy minden tetelt elolvasnek nagyon lassan es odafigyelve aztan irnek ugy 5 erettsegit. Magyar nem nehez, tt csak olvasni kell tudni, meg egy kicsit rogtonozni. Tori szinten nem nehez, ha alapdolgokat tudsz, azzal mar lehet kamuzni. Matek kicsit nehezebb, de egy kis logikaval elerheto a kettes. Nyelvet nem tudom, en angolbol voltam, az se tul bonyolult. Ezek mondjuk irasbelik, a szobeli huzosabb, de arra meg van 4 honapod. Tanulj! Sok szerencset!
2011. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne az alapokat tudd, hanem a tételeket!
2011. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stojkovic ***** válasza:
Ha középszinten érettségizel akkor nem kell sokat tudni. Simán meg lehet csinálni nulla alapról is ennyi idő alatt (nem csak kettesre). Ha emelt szinten kéne, akkor persze nehezebb.
2011. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én januárban kezdtem el készülni,és pl töriből 96%os lett az írásbelim,pedig soha nem tanultam előtte. Én a neten lévő összes korábbi érettségit megcsináltam(elsőre mind rosszul sikerült,de sokat tanultam a hibáimból,és mikor másodjára csináltam már jól sikerültek!)aztán lyukasórákban elkezdtem kitölteni a töri munkafüzeteket,és így jött össze.Magyarból és matekból is megcsináltam az előző évieket,és azok is jól sikerültek!

Nem emelteztem semmiből de 423 pontom lett(középfokú nyelvvizsgával),és ez elég volt,h felvegyenek oda,ahova jelentkeztem.

Menni fog!Sok sikert!

2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!