Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a következménye a...

Mi lesz a következménye a tettemnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este egyik haverommal vártuk a buszt unalomból elkezdtük rugdosni a buszmegálló reklámtábláját amit plexi üveg véd. Nem tört össze csak kinyílt és kitéptük a plakátot a helyéről. Felszálltunk a buszra, majd pár megállóval arrébb megállított a rendőr, leszállítottak minket a plakáttal együtt, elmondtuk mi történt, közben egy másik rendőr helyszínelt a megállóban. Azt mondták randalírozás miatt feljelentenek minket, aztán helyszínelés befejeztével azt mondták nem lesz feljelentés csak egy jelentést írnak (tehát nem lesz bíróság). Felírták az adatokat kipakoltattak, meg menőztek, ahogyan kell. Kaptunk valami cetlit, amit már elvesztettem, de rá voltak írva az adataim meg az, hogy 1 db plakát. Mire számíthatunk? Elterelő? Felfüggesztett? Pénzbírság? Ha pénzbírság akkor mennyit kell fizetnünk? Köszönöm a segítséget/választ előre.
2011. febr. 19. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én 18 haver 19
2011. febr. 19. 16:51
 3/14 böiler ***** válasza:
Kisasszonyokat csinálnak belőletek. Jó lesz. ;)
2011. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor felsőbbrendűnek érzem magam.



Komolyan.

2011. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel a kérdést, hogy leírd, hogy jobb vagy nálam, meg hozzáfűzd, hogy ezt jól beszoptátok. szeretném megtudni, hogy mi lehet a következménye ennek. mikor a rendőröktől megkérdeztem, néztek mint döglött macska az országúton, fogalmuk nem volt hogy mi lesz a következménye. ezért szeretném, ha rendes választ kapnék.
2011. febr. 19. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy jobb vagyok nálad, hanem ilyenkor jobbnak érzem magam.


Igazából nem olyan durva dolog, szóval felfüggesztettre azért ne számíts, "csak" valószínűleg behajtanak rajtad párezer forintot, és kész.

Legközelebb előbb gondolkodj. Szerintem 18-19 évesen több eszednek kellene lennie.

2011. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nah látod ez egy korrekt válasz.

aláírom, hogy nem kellett volna ezt tenni. nem csináltam ilyesmit még soha. és valószínű, hogy ez volt az utolsó is.

2011. febr. 19. 18:05
 8/14 a_maestro_főnök ***** válasza:
ha elvesztetted a cetlit mivel tudják rádbizonyítani? azzal hogy felírták a neved? na és? az adatokat bárhonnan megszerezhetik...ejj sünök
2011. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem és a haveromnak is volt egy szép kis húzása, de mi azért csináltuk mert felelsz vagy merszeztünk.. az volt a feladat, hogy egy db cetlire felírtak dolgokat amiket el kellett lopnunk.

párizsi, 5db zsemle, sör, 5db csoki,virsli, óvszer.


az volt a gáz, hogy az óvszer becsipogott, kihívták a rendőröket, 2 óra a rendőrségen, és utána 5000 ft csek..

ha pénzbírság lesz belőle te se számíts többre, 5-10 ezer ft nál (szerintem)

2011. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

20-30ezer bírság.

rongálás.

2011. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!