Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Feljelentettek...

Mit tegyek? Feljelentettek zaklatásért.

Figyelt kérdés
Nemrég Nyíregyházán az állomáson egy újságosál 3000 Forintért töltöttem a telefonomat.20000 FORINTTAL FIZETTEM,de az újságoslányok csak 7000 Forintott adtak vissza.Én kértem a pénzemet,de ők állították, hogy 10000 Forintott adtam.Elkezdtek fenyegetni.Utána kimentem az üzletből, és a rendőrséget értesítettem.Ők azt mondták, nem lehet semmit teni.Másnap feljelentettem őket,de eredménye nem lett ennek.Utána pár nap múlva kapom a telefonhívást, hogy ez a két csaj is feljelentett engem, de ők zaklatásért.Az indokuk az, hogy kétszer telefonáltam, illetve 9 darab SMS-t küldtem nekik.Az SMS-ekben nem volt semmi sértő,csak az igazságot írtam le.Azért írtam olyan sokat, mert nem reagáltak.Kérdésem:mi lesz ebből?priuszos leszek csak azért, mert mertem kérni a pénzemet???
2011. febr. 22. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Oda vissza jelentgetések.Nem hiszem, hogy eredményre jutol, hiszen nem tudod bizonyítani, nem volt tanú. Ez nagyon gáz. Majd figyeld meg az ilyen emberek, mint ők, csúnyán megfizetnek tettükért. Hallassz te még az újságos lányokról.
2011. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stojkovic ***** válasza:
Két hívás és néhány sms szerintem még nem számít zaklatásnak.
2011. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekik sincs bizonyítékuk hogy tízezer forinttal fizettél. Nem volt biztonsági kamera?
2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű lett volna. Szépen megkéred őket, hogy hívják a főnököt és csináljanak rovancsot. Ez ilyen esetben kideríti, hogy mivel fizettél valójában. Ha nem hajlandóak szerintem nyugodtan hívhatod a rendőrséget, hátha előttük már megteszik. Hallottam már ilyen esetről. Igenis be lehet bizonyítani, és nem igaz, hogy nem lehet csinálni semmit.

Mit írtál pontosan nekik?

2011. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írtam nekik, hogy fel lesznek jelentve,amiért átvertek, és ekkor majd meg fogják kapni a méltó büntetésüket.Meg hogy nem hiszem, hogy rá vannak szorulva a pénzemre.Hogyan lehet bebizonyítani az igazamat?Az üzletben állítólag nincs kamera.Bár én ezt nem igazán hiszem el.
2011. febr. 25. 15:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta rendőr csaj, hogy még fényképet is kell csinálniuk rólam.De kérdem én :miért, hiszen azt is mondta a rendőrcsaj, hogy amiért feljelentettek,az a dolog nem állja meg a zaklatás tényét,de mégis el kell küldeniük az ügyészségre, vagy bíróságra, vagy mittudomén hova(már ne emlékszem mit mondott) az anyagot.Amikor kérdeztem, hogy lehet-e ebből hátrányom, akkor meg azt mondta a telefonba a csaj, hogy nem hallja rendesen amit beszélek, mert rossz a térerő, illetve mindig kitérő választ adott.Ez nekem nagyon nem tetszik.Nem tudom mit tegyek.Talán jobb lenne ha ügyvédet fogadnék?
2011. márc. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!