Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy angol levelet!...

Kaptam egy angol levelet! Lekellene fordítani? Lásd alább.

Figyelt kérdés

Hello my beloved

I went to courier service company immediately i got your message together with your information of where i will send your International Bank Draft/Cheque . However, I have negotiated with the courier company on how the shippment could be handled. I obtained the company price of their delivery this is safe delivery no problem with custom or security officers be resasure it will come to your door step for pick up .



[link]


Mailing;.............................$220.00

Stamp Duty................$180,00

TOTAL.................................$400.00


Here is the information on how you will send the money $400.00 of the fee immediately,


Receiver Name.. Emmanuel Ruky

Country........ Senegal

City........ Dakar



Please make sure you send the information you use to send to send the money correctely with the MTCN number to enable me pick it easier and go back to them pay the fee so that it will send to you immediately,


Thanks

Yours Rev. Emmanuel Ruky


2011. febr. 23. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.Arrol van benne szo hogy az adataiddal elment egy csomagkuldo ceghez aki hajlando elszalitani a Nemzetkozi csekedet (mindha lotton nyertel volna??? :)) )

Es hogy kuldj surgosen 400 dollart melybol 220 a szalitas 180 a belyeg :))).

VIGYAZZ!!!!!!! (Alahuzva nem kiabalok) Ez egy kamu.Elokeresek meg egy hasonlo kerdest egy illetorol aki Nigeriaba akart kuldeni csomagot amit majd egy angliai fizet..:)))) Ot is figyelmeztettek hogy vigyazon mert kamu.Adj zold pacsit ha elegedett vagy a valaszal.

2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt a link amit igertem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Vigyazat a levelben levo link is hamis!!!!

2011. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy ez a dolog átverés?Szerintem is lehet,hogy az...nem biztos hogy kapok én valamit azért a 400 dollárért.
2011. febr. 23. 13:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy dolgot kaphatsz ironikusan irva: tapasztalatot.De eleg draga a tandij inkabb adj nekem zold pacsit es nyugott lehetsz hogy kamu en is kaptam ilyen levelet mar.
2011. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még ezt is írták nekem:

My beloved,

In respect of your mail.You are required to forward your current residential or office address were you would want me to send your Draft Cheque to.Fill this form accordingly.


Your Full Name:.....................

Your Contact Telephone Number:.................

Your Current Residential Address:..............

Your Current Office Address:...................

And a cope of your ID card or passport:......................


Send the informations so that your Bank Draft Cheque can be dispatch as soon as I receive the following datas.for more information on the delivery of your bank draft kindly contact me on my telephone number. I will also enquire the cost of sending the Bank Draft via courier services company immediately.


Thanks

Yours Rev. Emmanuel Ruky

Tel; +221 76 1209707.

2011. febr. 23. 13:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Furcsa,de egy lány 70 millió forintnak megfelelő USA dollárt akar nekem küldeni.De én ezt kétkedve fogadtam.Ennyi pénzt nem adnak csak úgy oda idegennek....:-S ez álom.
2011. febr. 23. 13:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Helyesen latod.De az adatokbol amit megadsz ha valosak hamis ut;levelet okmanyokat is lehet gyartani ha valaki hozzaerto mert ime a valos szemely adatai.......Ez csak egy masik folyomanya annak hogy meg penzt is nyerhet az illeto ha nem vagy resen..:)) Hol a zold pacsi? :)
2011. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megkaptad a pacsikat!!!
2011. febr. 23. 13:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi az a levélben elhangzó MTCN szám?
2011. febr. 23. 13:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Koszonom.Orulok hogy segithettem.Az MTNC = Money Tranfer Control Number.

Ez egy Western Unionos figura mert ott ezt a szamot kell tudnia az illetonek hogy felvehesse a penzt.Tehat te kuldsz egy adot oszeget a tranzakcio utan adnak egy szamot es ezt ell tudnia a masik felnek is hogy felvehesse a penzt.

2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!