Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy angol levelet!...

Kaptam egy angol levelet! Lekellene fordítani? Lásd alább.

Figyelt kérdés

Hello my beloved

I went to courier service company immediately i got your message together with your information of where i will send your International Bank Draft/Cheque . However, I have negotiated with the courier company on how the shippment could be handled. I obtained the company price of their delivery this is safe delivery no problem with custom or security officers be resasure it will come to your door step for pick up .



[link]


Mailing;.............................$220.00

Stamp Duty................$180,00

TOTAL.................................$400.00


Here is the information on how you will send the money $400.00 of the fee immediately,


Receiver Name.. Emmanuel Ruky

Country........ Senegal

City........ Dakar



Please make sure you send the information you use to send to send the money correctely with the MTCN number to enable me pick it easier and go back to them pay the fee so that it will send to you immediately,


Thanks

Yours Rev. Emmanuel Ruky


2011. febr. 23. 12:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez tényleg egy nagy átb...ás,tőlem aztán nem látnak egy fityinget sem.Itt tényleg tök hülyének nézik már az embert.Lelépnek az ember pénzével.Illetve csak a hülye ember pénzével,aki kifizeti nekik és bedől a dolognak.
2011. febr. 23. 13:31
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon értenek hozzá,hogy elhúzzák a mézes madzagot az ember orra előtt.
2011. febr. 23. 13:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne gondold hogy kizarolag MO-t peceztek ki nagy a vilag es sok a tudatlan ember.Ok meg probalkoznak.Ilyen levelek mennek szerte a vilagba ahol jobb az elet mint Afrikaban.En peldaul az Usa-bol kaptam levelet hogy nyertem a lotton utanna Spanyolbol hogy az Euro lotton nyertem....szolva ez egy bunozesi forma akik mindenutt ott vannak.
2011. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!