Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt az angol, szlenggel...

Ezt az angol, szlenggel teletűzdelt szöveget le tudná valaki fordítani?

Figyelt kérdés

Cos you'll revel in my demise. See the devil behind your eyes and you're terrible. I despise everything that you might devise. Don't know why you chose to hate me. So degrading. You berate me, and lately it's making me crazy. You se.men suck.ing, demon fuck.ing, pe.nis loving, Jesus hugging, cheesy knobbing, greasy cock.ing, dirty-ar.se-bitch. He's a douche bag, loose gash, bruised ass, poo smashed, tea-bag-dunking-nerdy-ass-prick.


Megelégszem azzal is, ha csak egy-egy részletét fordítod le. Előre is köszi.


2011. okt. 19. 00:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Mert örülni fogsz a halálomnak. Látom az ördögöt a szemeidben, és borzasaztó vagy. Megvetek mindent, amire csak gondolhatsz. Nem tudom miért választottad, hogy utálsz. Ez annyira megalázó. Lenézel, és ez az utóbbi időben már megőrjít. (most jön a jó rész :D) Te ge.ci szo.pó, démonba.szó, pén.iszimádó, Jézus-ölelő(?), sajtfejű(?), zsírfa.szú, mocskosse.ggű ku.rva. Ő egy sza.rdarab, erkölcstelen(?), sebes seg.gű, fin.gbatört, herezacsi-mártogató seg.gfej.
2011. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát erre nincsenek szavak... XDDDDDDDD
2011. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
01:24-nek kösszi szépen :DD. Nagyra értékelem a fantáziádat. Nyomtam a thumbsupot. Különösen a fin.gbatört és a herezacsi-mártogató tetszett. De ha valaki még precízebb tudna lenni, azt is díjaznám.
2011. okt. 19. 02:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert pusztulásomban kéjelegsz

Látom szemedben a sátánt és borzalmas vagy

Megvetek mindent, mit kiötölhetsz

Nem tudom, miért akarsz gyűlölni. Olyan megalázó.

Lenézel, és most már kezd megőrjíteni.

Te g3ciszopó, démonb@szó, f@szimádó, Jézus-ölelgető,

túrós makkú, zsíros f@szú, retkes seggű qurva.

Ő egy szemétláda, laza pic$ájú, sebzett vaIagú, sz@rral összekent, herezacskót nyalogató idegesítő $eggf@sz.

2011. okt. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nektek hányadjára engedte át a moderáció? :D
2011. okt. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Persze, hogy le tudnám:


Egy idegesítő s*ggf@sz vallomásai a második énjéről. Bipoláris zavarban és turet szindrómában szenved egyszerre.

2011. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem :D
2011. okt. 19. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hu, valaki nagyon feltekeny, valaki nagyon megbantottnak erzi magat.
2011. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!