Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyit gondolok...

Vikkki95 kérdése:

Normális, hogy ennyit gondolok a halálra? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Folyton ha valami olyan filmet nézek, aminek a vége egy/vagy esetleg több szereplő halálával végződik, vagy bármi rossz emlék eszembe jut, máris azon kezdek gondolkodni, hogy milyen lehet a halál... Vagy hogy mit "érzek" akkor amikor meghalok...

nem rossz életem van..sőt, nagyon jó életem van, gimnazista vagyok, egy nagyon jó iskolában...

de ez rajtam ez a kérdés mindig kifog... vajon mit csinálok majd a halál után/közben...

de például olyanra is szoktam gondolni, hogy egy úttesten kúszom át, de nem sikerül teljesen és elüt egy kamion... a házunkhoz közel...

nem tudom mi miatt vannak ezek a gondolatok..

szerintetek mit csináljak ?!

nagyon furcsán érzem e-miatt magamat...

L/16


2011. aug. 28. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Mit érezhet? pl. ha egy kamion palacsintává lapítja tuti meg fog szenvedni vagy egy szívinfarktus, de ha szépen álmában éri akkor szerencséje van.

Néha nekem is vannak hülye gondolataim és azt kérdem magamtól hogy honnan jönnek ezek? és mondom magamnak hogy úr isten! nem vagyok normális! és olyankor felteszem a kérdést magamnak hogy ki voltam/lehettem én előzőleg egy másik életben? de ezeket a gondolatokat igyekszem gyorsan elhessegetni mert nem tetszenek, én nem szoktam pl. azért halállal kapcsolatost gondolni.

És te pedig ne tudd meg milyen a halál mert tuti nem lehet jó! :D

2011. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon gyakran gondolok ezekre. Őszinte leszek, sajnos szerintem ha egyszer ilyenek vagyunk, nem fogunk változni, és amíg élünk elmélkedni fogunk ezen, még ha kellemetlen is. Engem is nagyon zavar, de sajnos nem tudok mit tenni ellene :( Megpróbálom elfelejteni vagy más felé terelni a gondolataimat, de mindig visszatérnek ezek is, talán naponta, egy hét múlva, sőt, egy év, de visszajönnek.
2011. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is sokszor vannak rossz gondolataim, és nem tudom elfelejteni.. Ezek miatt sokszor "lehangolódom"... De a kérdésedre válaszolva: szerintem fölösleges a halálon gondolkodni (pláne ilyen fiatalon), mivel úgysem fogod előbb megtudni, hogy mi van a halál után. Próbálj meg pozitívan gondolkodni. Csak ennyit tudok tanácsolni. :)
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)
2011. aug. 30. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!