Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova adjam be a jelentkezési...

Hova adjam be a jelentkezési lapomat? 31 éves vagyok és van két szakmám amiről kiderült a tanulás közbe, hogy nem megy ill. nincs hozzá érzékem. A

Figyelt kérdés
z egyik az kerámiaformázó a másik csecsemő-és gyermekápoló. Szeretnék fősulira menni de olyat szeretnék választani amit később nem bánok meg és biztos tudom csinálni amit előre nem lehet tudni. Kicsit zárkózott típus vagyok és nem szeretek összezárva lenni sok emberrel de valahol humán beállítottságú is vagyok és szociálisan érzékeny ill. jó a kézügyességem (rajz, origami, kreatív dolgok kivéve a korongozás)
2011. jan. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyerekápolóval mi volt a gondod?

Mert ha nem a gyerekek, szerintem gondozónőnek vagy óvónőnek is elmehetnél. Ott sokat lehet kreatívkodni is :)

2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam normálisan megtanulni az ápolási dolgokat.Igaz a képzés se volt túl jó.
2011. jan. 3. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondozónőin nem nagyon van ápolás. De mivel az első évben nagyon összevág a két szakma ezért lehet, hogy egy évet le is írhatsz a tanulmányaidból. (Én is gyerekápolónak tanulok és van nálunk egy gondozónő. 1 évet leírtak neki)
2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg óvónő? Dajka? Tanító?
2011. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!