Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb cuccok miért pont...

A legjobb cuccok miért pont Olaszországból származnak?

Figyelt kérdés

A leghíresebb autók, ruhamárkák, stb.


Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, Versace, Replay, GAS, D@G, Armani, Prada, Gucci, Ferrero: (Nutella, Raffaello, Kinder, Mon Cheri, Kinder), Martini stb...


A többi mediterrán országban miért nem készülnek ilyen híres termékek. Mondjuk Görög vagy Spanyol?


2011. márc. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kinder az német -.-''''
2011. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt népek közül én csak az olaszokról tudok beszámolni, de ők nagyon kényesek az utolsó zoknijukra is... Anyanyelvi olasztanárom (férfi) rosszabb, mint egy magyar nő. :D Csak eredeti, márkás cuccok, a legszakadtabb alsója is Hugo Boss, kéthetente fodrászhoz jár és itt rákapott a manikűrösre is. Az Armani és egyéb, hasonlóan márkás parfümjeit már nem is említem :D Jaaa, és nem meleg! Csak egyszerűen igényes, bár szerintem eléggé túlzásba viszi.
2011. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy azt hidd.

deuter, Siemens, Adidas, Bose, Porsche ?

2011. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De a kérdező mediterrán országokról beszélt :D
2011. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:

Akkor az ellenpéldák:

BMW, Aston Martin, Mercedes, Hummer, Volvo, Heineken, JAS 39 Gripen, Leopard 2 (nehéz harckocsi), Heckler & Koch... És még napokig lehetne sorolni... Ráadásul az olasz kocsikat elég nehéz szervizelni...

2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én olasz vagyok, ebből kifolyólag az egész családom is olasz. Nem mondanám, hogy bárki is kényes lenne a rokonaim közül. Ők is mind márkás ruhákat hordanak, és a legszakadtabb alsójuk is Hugo Boss, de Édesapámnak rengeteget kellett nélkülöznie, dolgoznia és lemondania mire olyan anyagi helyzetbe került, amiben rendes meleg ételt tudott biztosítani saját maga számára, aztán szép lassan egyre följebb tört, és most tart itt, a két hetente fodrászhoz jár kategóriában. Nekik mindenük meg van, amire azt mondtad túlzás, de kényesnek nem mondanám Őket, mert tettek azért, amijük most van.
2011. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hány embernek ugrik be a Porsche ha sportkocsira gondolunk és hánynak a Ferrari.. Adidas meg vicc a többi olasz márkához képest..
2011. márc. 1. 19:38
 8/12 A kérdező kommentje:
BMW, Volvo, Aston ez 3 különböző országból való. BMW, Volvo labdába se rúghat az olasz sportkocsik mellett. Aston talán. De az olaszoknál sokkal jobban koncentrálódik ez az egész. Most kiragadtatok pár ellenpéldát 5 különböző országból, de amiket én mondtam mind egy helyről származik.
2011. márc. 1. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Az olaszoknál fontos a szépség, jó megjelenés, elegancia, stílusosság, "la bella figura". Így sokkal fontosabb volt, hogy ilyen jellegű dolgokat készítsenek (máshol ugyanazt az energiát inkáb másra használták volna.)

A katolikus vallás pompaszeretete is hozzájárult ezekhez.


Nem mondenhol annyira fontos a jó megjelenés, a felszínes csillogás.

pl. Hollandiában a tengerrel kellett küzdeni a földterületért, sokkal nagyobb értéke volt az összefogásnak, a munkának, a teherbíró, praktikus dolgoknak. A protestáns vallás se nagyon értékeli a csilivili dolgokat.


Szóval, ami az egyiknek "jó cuccok", a másiknak fellengzős, felszínes, felesleges dolog.

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:21, igen igen, pont erről beszélek!

Milánóban sétálgatva néha már mókásan túlöltözöttnek tűntek az olaszok, pl. vicces a szuperdivatos-napszemüveg viselése a metrón (ott se veszi le, mert így dizájnos).

2011. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!