Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem idegesítőek ezek...

Tényleg nem idegesítőek ezek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Elnézést de senkisem ért velem egyet. így ide le írom..

Ezek a mai fiatalok a sírba visznek (jó az egy dolog,hogy 14 éves vagyok :D ,de nem vagyok ez az elku**ult lány )nem gondolom magam a társaság középpontjának...nem irányítok semmit de ezek a mai pi**ák ááá nem tudom felfogni miért gondolják menőnek Ő nyelvükön"rajnak" hogy ha csúnyán beszélnek... meg "júúúj a mai napom tök sz*r volt (és az sz-t is x-el írják-.-") "és kiírják a facebookra...Szerintem és pár ember szerint is ez nem érdekel senkit. Meg a "Fluort is azért hallgatjuk mert sp-vel lakik és énekeltek egyszer"

Jó ez az én véleményem. de az,hogy leszolnak mindenkiet mert ő hűdetökéletesek... leszolnak egy lány mert kicsit kövér ...és ők meg 30 kg-k vasággyal... az én példám nos osztálytársaim Engem olyannal csúfoltak,hogy dagadt tény hogy van rajtam egy kis felesleg d ejól érzem magam a bőrömben de ez még nem minden egyik osztálytársuk vagy 4szer akkora mint én és puszipajtások... ! nincsenek tsztában azzal,hogy SENKISEMTÖKÉLETES. meg az a nagymennyiségű ego persze ha képekhez aztírja neki valak,hogy "jajjdegyönyörű vagy "akkor err a válasz "jajjdehoygvagyok te szebb vagy." a másik meg "én dehogyteszebb" és ez így megy 100 hozzászóláson keresztűl... na igen de persze a pasiknak ez jön be. (Y) szép világot élünk...

de ez az én véleményem csak már annyira elegem van és kb senkisem hallgat meg ide lekellet írnom:D:D persze vannak akik nem így gondolják. (tudom sok a helyesírási hiba,de siettem...sajnálom) előre is köszi a válaszokat és légyszíves KORT ÉS NEMET IS ÍRJATOK:)


2011. márc. 5. 20:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia Kislány. Nem értem először is mi ez a gőg amivel fogalmazol? Elhiszem, hogy nehéz megtalálni a helyed a társaid között, de ha ez megnyugtat mindenki így volt ezzel enyi idősen Csak esetleg jól leplezte.Nyugi később jobb lesz, vagy nem. 36/L
2011. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
még pont ő ír a nagy mennyiségű egóról...
2011. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!