Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért tették ezt? Mit tegyek?

Mért tették ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy éve barátnők vagyunk a legjobb barátnőmmel.Nemrég összebarátkoztunk egy lánnyal.Eleinte nagyon jól megvoltunk hárman,de aztán ők egyre többet lógtak együtt és egyre jobban elhanyagoltak engem...Már nem éreztem azt a szoros köteléket kettőnk között.Eltávolodtunk egymástól!Egy vita után megutáltuk egymást.Leültünk tisztázni a dolgot és ők minden féle rossz indulatú szemétséget vágtak a képembe.Én sírva otthagytam őket.Délután viszont felhívott az újdonsült barátnő,hogy megkérdezze,hogy vagyok.A régi legjobb barátnőm pedig írta,hogy szeret de nagyon fájt neki,hogy amíg össze voltunk veszve elmondtam az egyik ellenségének miket mondott róla:(

14/L


2011. márc. 5. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Nagyon jól meg voltam a legjobb barátnőmmel aztán hozzánk csapódott egy másik lány és indultak a viták,és én kerültem ki vesztesen :(
2011. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nekem úgy jött le a dolog, hogy megbánták amit tettek. Minden barátságban vannak kisebb-nagyobb bökkenők. Innentől te döntesz: vagy megbocsátasz neki, vagy haragtartó leszel, de ezzel tönkremehet 1 barátság is :S I
2011. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!