Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszaka mindig cuppogást...

Éjszaka mindig cuppogást hallok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretek rémtörténeteket olvasni, nem vagyok félős,mindig arra gondolok, hogy ezek nem léteznek.Egyszer egy 18 éves fiú naplójában az utolsó részt kezdtem el olvasni, ami arról szól, hogy éppen a suliból ment haza, amikor jött a 666-os busz.Kicsit meglepődött, de felszállt.A buszon nagy tömeg volt,csak egy ronda polip (ahogy a fiú nevezte Dr.Octavio) szerű ember mellett volt hely. A fiú leült, és a polipember elkezdett cuppogni,és kaparászni...a fiút nagyon zavarta, de nem mert beszólni dr. Octavionak..

Mindegy, már végre leszállhatott a buszról.Elindult hazafelé, de a háta mögött még mindig hallotta a cuppogást, egyre hangosabban, és hangosabban.De már ott volt a kapu előtt, kinyitotta.Végre,megkönnyebbült.

Lefeküdt aludni. Másnap reggel holtam találtak rá, senki nem hallott semmit, csak a testvére cuppogást és kaparászást, de nem kerített neki nagyobb feneket.


Azóta én is cuppogást hallok, igaz, nem egyedül lakom, de anyukám meg tesóm nem tud erről a történetről..


2011. márc. 7. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, hogy esetleg a szomszéd szobából jön a cuppogás???

:D :D

2011. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem, azt nem lehetne hallani ha a szomszédból jönne.:)
2011. márc. 7. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt még én is olvastam régen :D Azóta is élek, szóval nemhiszem, hogy ez azt jelenti, meg fog téged ölni :D
2011. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert a valódi történet igen hosszú, tehát csak a lényeget írtam le... :)
2011. márc. 7. 15:51
 5/13 A kérdező kommentje:

itt a link:

[link]


De vigyázz, ha elolvasod, felkerülsz a polipember listájára.:)

2011. márc. 7. 15:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Dr. Octavio a szekrénybe veri a gépzsíros f@szát :o
2011. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xD
2011. márc. 7. 15:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam :D. Azóta nem történet semmi. Sőt polipot ettem görögbe.
2011. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne cuppogj!:D
2011. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Élsz még? :D
2011. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!