Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételkedem, az exét lesz*pta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedem, az exét lesz*pta, lefeküdtek és megcsalt! Megbocsátottam. Megérte?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve együtt vagyok, együtt is élünk 3 hónapja. a kapcsolatunk elején megcsalt a volt degenerált barátjával, leszopta lefeküdt vele nem is egyszer, egyik nap velem másik nap vele. Erről az ex tudott, ő agyalta ki, hogy csinálják ezt, mert én egy hazug vagyok ezt nézi ki belőlem, sosem szeretném úgy, ahogy ő szereti stb. Próbálta ellenem hangolni, azt meg, hogy hogy tudta leszopni és szexelni vele fel se fogtam. Megbocsátottam, mert választott, mégpedig engem. Utána eltűnt az ex, azt ígérte soha nem tesz ilyet többé. Azóta nem is tett, minden nap velem van így biztosra tudom. Az a bajom, ha szexre kerül a sor, úgy érzem nekem nem csinálja normálisan, engem leszopni se szopott még úgy le, ahogy jól esett volna, szex előtt se izgat fel, magamnak kell felállítani is, ha meg próbálkozik ő, és azonnal nem áll fel, akkor puffog és cammog. Ilyenkor dühödök be és azt mondom magamban: vajon amikor megcsalt is így szopta le az exét, azért akarta annyira visszakapni??? gondolom NEM! jogosan kaptam fel a vizet? mit tegyek?
2011. szept. 27. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is megsértődnék.
2011. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

..Ez neked még kérdés? Dobd ki a fenébe basszus... O.o Nem is értem minek bocsátottál meg neki...

20L

2011. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ööö ezt már egyszer kiírtad

mégis mit tehetnél, semmit

dobd ki

2011. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem írtam még ki :O
2011. szept. 27. 14:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyennek nem megbocsájtani kell, hanem elzavarni a pi*csába :D
2011. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az exével se volt jó az ágyban. Vannak nők akik tehetségtelenek, ez van.
2011. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
82%
az exe csak azért kefélgette, hogy téged idegesítsen. elég hülye ötlet volt krvával kezdeni, de ha így döntöttél, viseld a következményeit.
2011. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyet azonnal ott kell hagyni.Annyi normális nő van még csak keresni kell.
2011. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Lesz*pta te meg lesmárolod utána??

Ez egy rib@nc nem látod?

2011. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy ótvar ku*rva a barátnőd, neked pedig tollas a hátad és puha a kukid ha nem dobod ki! persze csak szerintem...
2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!